Ім’я: Аліка Смєхова

Дата народження: 27 березня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 58 кг

Зріст: 167 см

Біографія Аліка Смєхова

Колись давно Аліка Смєхова говорила всім і вся, що її головна мрія – це професія естрадної співачки. Вона працювала над своєю зовнішністю, відточувала вокал. Однак з плином часу все-таки покинула сцену. Вона залишалася вірною своїм прагненням, але життя і доля цієї неординарної жінки показують, що головною її метою все ж залишалася завжди аж ніяк не музика, а популярність як така.

Вона пробувала себе в ролі актриси, ведучої, письменниці. Саме тому сьогодні однозначно визначити рід занять нашої сьогоднішньої героїні неймовірно складно. Вона – Аліка Смєхова, жінка з величезним безліччю талантів і цікавою долею.

Ранні роки, дитинство і родина Аліка Смєхова

Аліка (похідне від імені Алла) Смєхова з’явилася на світ 27 березня 1968 року в столиці РРФСР — Москві. Її батько — Веніамін Смєхов — був знаменитим актором, а тому розповідати про нього що б то ні було, напевно, зайве. Інша справа мама зірки – Алла Олександрівна. Вона працювала в якості журналіста, радиоредактора і навіть коментатора літературно-драматичної редакції. Згодом своє основне покликання талановита жінка знайшла в театрі. Однак актрисою Алла Олександрівна не була. Замість цього вона працювала над літературної складової вистав, вносячи величезний внесок у діяльність відомого циганського театру «Ромен».

Аліка Смєхова в дитинстві

Проте популярність батьків ніяк не позначалася на житті Аліка і її старшої сестри. Обидві дівчинки також як і всі ходили в школу, а влітку їздили в трудові табори, де збирали картоплю, буряк та інші агрокультури. Як згадує сама артистка, багатою їх сім’я ніколи не була. А тому на джинси і сережки збирати гроші доводилося самостійно.

Єдиною принциповою відмінністю нашої сьогоднішньої героїні від інших дітей було богемне оточення. Аліка ходила в хорошу школу і водила дружбу з дітьми радянських знаменитостей. Крім того, в будинок Смеховых завжди були вхожі Юрій Сенкевич, Ліля Брік і багато інші відомі діячі культури СРСР.

Зоряний шлях Аліка Смєхова

Можливо, саме зв’язки батьків Аліка Смєхова і визначили перший успіх нашої сьогоднішньої героїні. Вже в 1985-му році вона знялася в своєму першому фільмі – «Страховий агент». Після цього були ролі в картинах «Кур’єр», «Акселераткою», «Крок», «Жінка дня», а також деякі інші роботи в кіно. Акторська кар’єра знаменитості завжди була досить успішною, однак, незважаючи на це, дівчина завжди рішуче заявляла всім друзям і колегам, що головне її покликання – музика, а не кіно.

Закінчивши школу, наша сьогоднішня героїня надійшла в РАТІ (Російська академія театрального мистецтва), де стала навчатися за спеціальністю «актор музичного театру». У цей період Аліка Смєхова мріяла про мюзиклах, проте вже незабаром принципово змінила свої пріоритети.

Аліка Смєхова-Я тебе дуже чекаю 1997р. Ще під час навчання в театральній академії артистка почала записувати свої сольні пісні. Однак першого повноцінного альбому довелося ще почекати. На початку дев’яностих років Аліка Смєхова часто знімалася в кіно, однак продовжувала мріяти про музику.

Можливо, саме тому формат її ролей часто залишав бажати більшого. Яскравим прикладом того, є фільми «Банда лесбіянок», «Рок-н-рол для принцес», «Мрії ідіота», «Лінія життя». Відмінною особливістю багатьох фільмів дев’яностих років був помітний еротизм і не самі хитромудрі сюжети. Сама Аліка Смєхова в цей період часто грала другорядних героїнь і жінок з помітним нальотом стервозності.

Лише у 1996-му році Аліка Смєхова зуміла втілити в життя свою давню мрію, представивши публіці першу музичну платівку – «Я тебе дуже чекаю». Альбом вийшов досить вдалим, однак справжнім хітом все ж не став. Як, втім, і наступні платівки співачки – «Не перебивай» (1997) (заголовна пісня з цього альбому була записана спільно з Олександром Буйновим), «Чужий поцілунок» (1997), «Дика качка» (1999).

У цей період Аліка Смєхова на деякий час залишила акторську кар’єру, але вже досить скоро повернулася до неї знову. У 2002-му році співачка представила свій останній студійний альбом «Для тебе», який став фінальним акордом у недовгою музичної кар’єри артистки. Після цього наша сьогоднішня героїня знову повернулася у світ кінематографа, зігравши у фільмах «Закон», «Пан або пропав» і деяких інших. У 2003-му році Аліка Смєхова стала працювати також і в якості телеведучої. Дебютною роботою в новій якості став проект каналу «Росія» «Агентство самотніх сердець». Над цією передачею артистка працювала близько року, а потім знову стала зніматися в кіно.

У 2004-му році на екрани вийшов, напевно, найвідоміший фільм з участю Аліка Смєхова – телесеріал «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво…». Даний проект приніс актрисі велику популярність, яка стала предтечею нових ролей.

Аліка Смєхова сьогодні

Серед акторських робіт останніх десяти років, виділяються картини «Алі-Баба і сорок розбійників», «Кінофестиваль», «Любов у великому місті», «Службовий роман. Наш час», «Ти і я». Багато з названих стрічок стали справжніми кинохитами. У них знімалися зірки сьогоднішнього російського кіно Олексій Чадов, Світлана Ходченкова, Марат Башаров та багато інших.

Паралельно зі зйомками в кіно Аліка Смєхова продовжувала працювати в якості телеведучої над новими телепроектами. У період з 2010-го по 2012-й вона вела передачі «Раніше всіх» (Перший канал), «Жіноче життя» (ТВЦ), «Жінки не прощають» (телеканал «Домашній»). Ці роботи принесли російської знаменитості нову дещицю успіху.

Аліка Смєхова з дітьми

В останні роки актриса працює над новими фільмами. Шість фільмів з її участю вийшли і в 2013-му році. Серед таких виділяються картини «Бальзаківський вік, або Всі мужики сво…П’ять років потому», а також фільми «Жіночий день» і «Два батька і два сина». Крім цього, в останні роки наша сьогоднішня героїня працює також як письменниці й артистки озвучування.

Особисте життя Аліка Смєхова

В житті актриси було два шлюби. Першим чоловіком Аліки був режисер Сергій Лівнев. В даний час актриса перебуває у шлюбі з бізнесменом на ім’я Микола. У їхній родині є двоє дітей – сини Артем (2000 р. н.) і Макар (2007 р.).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: