Ім’я: Альфред Кох

Дата народження: 28 лютого 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Зыряновск, Казахстан

Діяльність: економіст, політик, блогер

Вага: 98 кг

Зріст: 187 см

Біографія Альфреда Коха

Альфред Рейнгольдович Кох – бізнесмен, блогер, раніше – державний діяч, голова Держкоммайна, заступник голови ради міністрів, член ради федерації, а також гендиректор «Газпром-Медіа».

Альфред Кох Рейнгольдович

Він найбільш відомий як ліберал, опозиціонер, співавтор російської державної програми приватизації та одного з її механізмів – заставних аукціонів. Популярний блогер, який має близько ста тисяч передплатників у Facebook. Заочно звинувачений у спробі незаконного вивезення за кордон картини Ісаака Бродського і оголошений у розшук по каналах Інтерполу в 2016 році.

Одні, наприклад, Анатолій Борисович Чубайс, читають екс-віце-прем’єра чесним человеом, яким громадяни РФ мають бути вдячні, інші кажуть, що він – русофоб, старанно поливає батьківщину брудом.

Дитинство і родина Альфреда Коха

Альфред Кох з’явився на світ 28 лютого 1961 року в Зыряновске, Казахська РСР. Його батько, за національністю єврей, був так званим російським німцем, висланим у цей казахстанське місто на початку ВВВ з німецького поселення, розташованого в Краснодарському краї. Мама ж була російською.

Коли хлопчикові виповнилося трохи більше п’яти років, сім’я перебралася в Тольятті. Батько Альфреда брав участь будівництва заводу «ВАЗ». В цьому місті на Волзі Алік, як його називали близькі, і закінчив в 1978 році середню школу №28. Потім було надходження і навчання у фінансово-економічному інституті в місті на Неві, по закінченні – набуття поглиблених знань в аспірантурі та захист наукової роботи.

У роки навчання Альфред відвідував знаменитий ленінградський гурток молодих, демократично налаштованих економістів, познайомився з Чубайсом, позитивно оценившим і погляди аспіранта, і його розум, неординарність, а також дав позитивну рецензію на дисертацію Коха.

Молодий Альфред Кох і Анатолій Чубайс

Згодом Кох пояснював присутність згадки про Північній столиці в його електронній адресі тим, що вважає її найкращим містом у своєму житті, де він прожив найбільш щасливі й незабутні 15 років.

Кар’єра Альфреда Коха

У 1987 році молодий кандидат наук став співробітником ЦНДІ КМ «Прометей», де проводилися дослідження в галузі створення нових матеріалів. Через рік він перейшов на роботу в політехнічний інститут на кафедру економіки.

Альфред Кох поступив на держслужбу

У 1990 році, нібито не без протекції Чубайса, Альфред Рейнгольдович очолив Сестрорецький виконком. Перебуваючи на посаді, він як перспективний керівник був направлений на стажування в чилійський «Інститут свободи та розвитку». Після повернення з Сантьяго його кар’єра різко пішла вгору. У 1991 році Альфред Кох зайняв посаду заступника директора фонду держмайна СПб.

Потім Альфред Кох перебрався до Москви, де займався питаннями приватизації й у 1996 року очолив Держкоммайна РФ. Вершиною кар’єри представника ліберальної опозиції було крісло голови уряду, одержане ним у 1997 році, паралельно з попередньою посадою головного «прихватизатора».

Його переконаність у необхідності проведення кардинальних реформ, ініціація продажу компаній, як пізніше з’ясувалося, за цінами нижче дійсних, завдали колосальної шкоди національній економіці (наприклад, «Норільський нікель» оцінили в $170 млн при реальній вартості в кілька мільярдів). Результатом цих дій була витік на Захід передових вітчизняних наукових розробок, придбання іноземними компаніями контрольних пакетів багатьох стратегічно важливих підприємств, зокрема, оборонного комплексу.

Альфред Кох займався приватизацією підприємств

Але пішов з поста віце-прем’єра чиновник не за оцінки підсумків приватизації, а внаслідок скандалу з отриманням високого гонорару за плановане видання книги про проведення російської приватизації. Її авторами повинні були стати вітчизняні реформатори, включаючи його і Чубайса, отримали по $90 тисяч (книга «Розпродаж радянської імперії» вийшла в 1998 році). Крім цього, з’ясувалося, що екс-заступник глави виконавчої влади незаконно отримав у власність дві квартири в центрі столиці. У підсумку він став фігурантом кримінальної виробництва за підозрою в махінаціях і зловживання. Справу було припинено за амністією.

У 1997 році Альфред Кох перейшов з держслужби в бізнес, очоливши раду «Монтес аури», компанії, що займалася цінними паперами. В період 2000-2001 рр. він очолював «Газпром-Медіа», 2001 – НТВ, увійшов ненадовго в керівництво «Ехо Москви». З лютого 2002 року він був членом ради федерації, представником від Ленобласті, добровільно відмовившись від посади сенатора в квітні. У 2003 році він став співголовою «Союзу правих сил».

Альфред Кох про санкції У 2004-2005 рр. вийшли в світ шокуючі 4 томи книги «Ящик горілки», створеної бізнесменом і письменником у співавторстві з Ігорем Свинаренко. У 2006 році її номінували на національну премію «Велика книга». У 2008 році разом зі спеціалістом з демографії Павлом Поляном він видав ще один літературний працю – «заперечення Заперечення» про Голокост.

Особисте життя Альфреда Коха

Екс-чиновник одружений. Його дружина Марина, 1958 року народження, за освітою економіст, зараз домогосподарка. Сімейна пара виховала двох доньок – Олену, 1980 року народження, і Ольгу, яка з’явилася на світ у 1992 році. Старша донька – випускниця Фінансового університету при Уряді РФ, співробітниця компанії Vi, найбільшого в РФ і Східній Європі оператора медіарекламного ринку.

Альфред Кох одружений

У 2014 році в пресі з’явилася інформація про спільний відпочинок блогера з актрисою Дариною Екамасовой на Кіпрі і про їх нібито близьких відносинах.

Улюблена цитата колишнього високопоставленого чиновника: «Якщо хочеш розсмішити бога, розкажи йому про свої плани». Відомо, що колишній реформатор захоплювався альпінізмом, зокрема, в кампанії друзів підкорив Ельбрус, розгорнувши на вершині прапор опозиційного руху «Солідарність» з сакраментальною написом «Росія без Путіна». Крім цього, як з’ясувалося, йому до душі творчість музиканта Лаертського і колективу «Волохате скло» з текстами пісень шовинистской спрямованості, багатими ненормативною лексикою.

Альфред Кох сьогодні

У 2013 році була опублікована унікальна книга «Революція Гайдара», написана колишнім політиком у співавторстві з Петром Авеном, в яку включені відверті і докладні бесіди з членами гайдарівського уряду. Її номінували на премію в галузі науково-популярної літератури «Просвітитель». Роком пізніше разом з журналістом Ольгою Лапіної він видав «Історію одного села» – книгу про поселення, де проживали його предки.

Альфред Кох про смерть Бориса Нємцова В 2014 році митники вилучили для експертизи картину Ісаака Бродського, яку екс-заступник глави вітчизняного Кабміну намагався вивезти в Німеччину, стверджуючи, що вона не представляє культурної цінності. Однак згодом справжність полотна була підтверджена, і екс-чиновника звинуватили у спробі контрабанди. Сам він стверджував, що раніше експерти оголосили картину вдалою підробкою. У 2016 року йому пред’явили заочне звинувачення у порушенні законодавства, і оголосили в розшук. У підсумку, він постійно проживає у ФРН.

У 2015 році в ЗМІ з’явилася інформація про те, що відомий опозиційний діяч 24 серпня, в День незалежності України, відвідав в Мюнхені могилу Степана Бандери та опублікував в Мережі своє фото поруч з пам’ятником провіднику ОУН з написом «Слава героям!».

Альфред Кох оголошений у федеральний розшук Навесні 2016 року один з найбільш непримиренних дисидентів був учасником «Форуму вільної Росії», що проходив у Вільнюсі. В інтерв’ю пресі він зазначив, що в РФ майже не залишилося сил, здатних протистояти путінському режиму, і що країна незабаром може перетворитися в якусь подобу Північної Кореї.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: