Ім’я: Альбіна Джанабаєва

Дата народження: 9 квітня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Волгоград

Діяльність: співачка

Вага: 55 кг

Зріст: 172 см

Біографія Альбіни Джанабаєвої

Актриса, співачка, чудова мама і просто красива жінка, Альбіна Джанабаєва відома після участі в поп-групі «ВІА Гра». Але в її біографії чимало інших цікавих моментів, наприклад, контракт на роботу з театром в Кореї…

Фатальна Альбіна Джанабаєва

Дитинство Альбіни Джанабаєвої

Батько знаменитості, казах за національністю, Борис Хабдішевіч, був геологом і постійно брав доньку в експедиції. Пізніше він став працювати водієм КамАЗа на волгоградській птахофабриці. Мама ж працювала продавцем, а також була співробітником Волгоградського радіовимірювального заводу «Ахтуба». Альбіна – старша дитина в сім’ї. У неї є сестра Катя, яка стала перукарем, і брат Борис, кухар за спеціальністю.

Альбіна Джанабаєва в молодості

Батьки Альбіни розлучилися, як тільки поставили на ноги трьох дітей. Сама ж дівчина закінчила музичну школу: грала на фортепіано і співала в хорі. У 17 років Джанабаєва вирушила до Москви, щоб вчитися в знаменитій Гнесинці. Не маючи коштів на оренду житла, дівчина поселилася в гуртожитку.

Початок кар’єри Альбіни Джанабаєвої

Під час навчання у вузі Альбіна з усіх сил намагалася всебічно розвивати свої творчі якості. Дівчина, володіючи ефектною зовнішністю, пробувала себе в кіно і рекламі, брала участь у різноманітних театральних постановках.

Альбіна Джанабаєва завжди прекрасно виглядає на фото

Після отримання диплома Альбіна Джанабаєва уклала 4-місячний контракт на роботу в Кореї в місцевому театрі. Дівчина брала участь в мюзиклі «Білосніжка і сім гномів» і виконувала партію «іноземної» Білосніжки на корейській мові. Через три місяці вона розірвала контракт і повернулася в Росію.

Альбіна Джанабаєва і група «ВІА Гра»

Валерій Меладзе запросив Альбіну працювати бек-вокалісткою в його колективі. До речі, будучи в активному пошуку артистичною співачки, він сам подзвонив з пропозицією Джанабаєвою. На зйомках співак отримав номери телефонів знайомих Джанабаєвої, вийшов на них і тільки потім отримав телефон самої дівчини. Колеги по цеху зустрілися, Меладзе передав співачці касету з бек-партіями і поїхав на гастролі. Після його повернення Альбіна відразу ж приступила до роботи.

Втім, на Меладзе вона працювала недовго: через два роки співачка народила сина Костю. До речі, дівчина виходила на сцену аж до шостого місяця вагітності. Невеликий животик зовсім не заважав співачці вільно почувати себе на концертах. А після пологів і невеликого декретної відпустки Альбіна прийняла запрошення від продюсерів «ВІА Гри» Костянтина Меладзе і Дмитра Костюка стати солісткою групи. Туди вона потрапила, як тільки попередня співачка Анна Сєдокова пішла з колективу в декрет. Втім, деякий час на цьому посту затрималася Світлана Лобода, але з деяких причин її звільнили і взяли на вакантне місце Альбіну Джанабаєву.

Альбіна Джанабаєва, дебют в групі «Віа Гра» — Світ, про який я не знала до тебе Дебютом у групі для Альбіни став кліп на композицію «Світ, про який я не знала до тебе». Вона пропрацювала в групі 9 років з 2004 по 2013 роки.

У складі групи «ВІА Гра» Альбіна Джанабаєва записала 4 альбоми. Перша офіційна платівка з її участю, «Діаманти», що вийшла в 2005 році. Далі пішов студійний альбом «L. M. L.», потім «Поцілунки» та «Емансипація».

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе: сімейний скандал

В кінці 2009 року новини про розлучення Валерія Меладзе та його дружини Ірини отримала широку популярність. Пара прожила тільки в офіційному шлюбі 18 років, ростила трьох дочок. За деякими даними, причиною розставання був роман Альбіни Джанабаєвої і Валерія Меладзе.

Альбіна Джанабаєва з сином Кісток

Варто відзначити, що спочатку Альбіна Джанабаєва розповідала, що зустрічалася з молодою людиною не з групи Валерія Меладзе. Втім, чоловік якесь відношення до шоу-бізнесу все-таки мав. За словами дівчини, саме він і був батьком її дитини. Пізніше з’ясувалося, що батьком Костянтина (так звуть сина співачки) є як раз-таки Валерій Меладзе. Трохи пізніше співак підтвердив своє батьківство і заявив, що записаний у свідоцтво про народження дитини. Після такого визнання дружина співака, Ірина Меладзе, дала інтерв’ю підтвердила факт роману Валерія та Джанабаєвою. Вона сказала, що була здивована, як Альбіна стільки років приховувала правду.

Альбіна Джанабаєва і Валерій Меладзе

Ірина зізналася, що знайома з Джанабаєвою давно, а після того як відносини стали надбанням гласності, запропонувала співачці зустрітися, але та відмовилася. До речі, Ірина Меладзе зазначила, що Костя зовсім не схожий на батька. Більш того, говорила Ірина, якщо Альбіна жила паралельно з двома чоловіками, то тут виникає дуже багато питань.

Скандал з Альбіною Джанабаєвою у ВІА Грі

На початку 2010 року колектив «ВІА Гри» покинула солістка Тетяна Котова. А через деякий час вона дала компрометуюче інтерв’ю про своє перебування в групі. Зокрема, Тетяна розповіла про скандали, які Альбіна Джанабаєва постійно влаштовувала за лаштунками своїм колегам, Меседі Багаудіновою і Тетяні. Наприклад, приводом для підвищення голосу могла послужити неправильна інтонація співачок у підводці до пісні.

Альбіна Джанабаєва і Тетяна Котова

Дівчина говорила, що Альбіна була постійно на нервах і могла зірватися через будь-якої дрібниці. До того ж, з’ясувалося, що Джанабаєва – досить нестриманий і різкий людина, до такої міри, що часом це ставало нестерпним. Тетяна додала, що Альбіна займала «особливе становище» в групі завдяки інтимному зв’язку з Валерієм Меладзе. А пішла Котова, за її власними словами, через те, що Альбіна приревнувала її до Меладзе.

Альбіна Джанабаєва і Віра Брежнєва

Альбіна Джанабаєва: кар’єра поза сцени

У фільмографії співачки ролей більше, ніж музичних платівок у її дискографії. У 1998 році Одрі дебютувала в картині «Лісові болота». У 2000 році почалася робота над «ДМБ-002», через рік вийшов фільм «Левова частка». А після були картини «Зоряні канікули», «Тримай мене міцніше», «Операція «Праведник» і «Зрада».

У 2009 році Альбіна Джанабаєва з сином Костянтином, а так само з Надією Грановською і її сином взяли участь у фестивалі «Дитяча нова Хвиля».

Альбіна Джанабаєва у програмі «Смак» З того ж року співачка пішла вчитися на психолога в МГППУ. А через рік стала обличчям компанії «Love Republic» як учасниця групи «ВІА Гра». Ця компанія представляє жіночий одяг, білизна, а також аксесуари.

Перші місяці 2011 року Альбіна Джанабаєва присвятила участі в 11 сезоні проекту «Танці з зірками». Там дівчина посіла третє місце. Після стало відомо, що Альбіна буде брати участь у соціальній компанії «Червона стрічка», яка створена ООН. Мета акції – боротьба зі СНІД та ВІЛ.

«Танці з зірками»: Альбіна Джанабаєва і Андрій Фомін

Особисте життя Альбіни Джанабаєвої

У 2009 році преса охрестила Альбіну Джанабаєву «офіційною коханкою Валерія Меладзе». Їхні стосунки стали причиною розлучення співака і його відходу з родини. Офіційно Валерій та його дружина Ірина розлучилися в 2014 році.

Альбіна Джанабаєва вагітна

А на початку липня 2014 року у Альбіни та Валерія народився другий син, якого назвали Лука. Аж до квітня вона грала у виставі «Шкідливі звички». За кілька місяців до пологів Альбіна переїхала жити за місто, щоб легше переносити жару.

Альбіна Джанабаєва зараз

В кінці 2012 року продюсер групи «ВІА Гра» Костянтин Меладзе заявив про закінчення діяльності групи. Але незабаром з’ясувалося, що це була всього лише реклама нового реаліті-шоу «Хочу V ВІА Гру», головний зміст якого полягав у пошуку нових вокалісток. З 1 січня 2013 року колишній склад групи був розпущений. Альбіна пробула в групі 8 років і 3 місяці.

Навесні 2013 року вона презентувала свою першу сольну пісню «Краплі», а 26 вересня відбулася Інтернет-прем’єра синглу «Набридли».

Альбіна Джанабаєва — Набридли Навесні 2013 року Альбіна брала участь у проекті «Великі танці» на каналі Росія-1 в якості співведучою програми. Влітку цього ж року її запросили на роль ведучої програми «ClipYou чарт» на музичний телеканал Муз-ТБ.

Після виходу з «ВІА Гри» Альбіна Джанабаєва впевнено будує сольну кар’єру. Дівчина планує випуск дебютного альбому, а поки радує шанувальників її творчості новими синглами: «Один на один», «По любові», «На щастя», «Нова земля».

Альбіна Джанабаєва – «Нова земля» (2016)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: