Ім’я: Албена Денкова

Дата народження: 3 грудня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Софія, Болгарія

Діяльність: фігуристка

Вага: 49 кг

Зріст: 165 см

Біографія Албени Денковой

Дитинство Албени Денковой

Дитинство дівчинки пройшло в сонячній південній Болгарії. Вона з раннього дитинства займалася популярним в той час спортом в Болгарії – гімнастикою. Коли Денковой було вісім, на тренування прийшов тренер з фігурного катання та запропонував усім охочим прийти тренуватися.

Батьки Албени зацікавилися цією пропозицією і записали дочка в секцію фігурного катання, хоча цей вид спорту в Болгарії тоді був зовсім не розвинений. Вона почала тренуватися. Коли дівчинка підросла, тренер зрозумів, що вона повинна бути парницей.

Початок кар’єри фігуристки Албени Денковой

Христо Ніколов був першим партнером дівчини.

У 1996-му партнер фігуристки пішов з великого спорту. Приблизно в той же час і Максим Стависький залишився без партнерки. Коли обидва вони були на чергових змаганнях, Олена Чайковська (тренер) запропонувала хлопцям спробувати встати разом. Чайковська порадилася з Євгенією Карнольской (міжнародним арбітром). Обидві вони прийшли до висновку, що хлопцям слід спробувати створити пару. Спочатку Албена вислала Максиму касету, де були записи виступів, а незабаром Максим вирушив у Софію.

Фігуристка Албена Денкова має великі заслуги у парному катанні

Перший час Албені довелося нелегко. Болгарська школа сильно відстає від прославленої російської школи фігурного катання. Її техніка була зовсім не ідеальною в порівнянні з технікою Максима. Тому займатися спортсменці доводилося в три рази більше, ніж її новому партнеру, щоб дотягнутися до його рівня.

Пара виступала за Болгарію, хоча цілком могла б стати російською парою. Хлопцям в Софії були створені всі умови для тренувань, їх забезпечили всім необхідним.

Спочатку пара тренувалися у Олега Епштейна. Як-то Горшков, який був учнем Епштейна, був присутній на тренуванні в Софії, і Епштейн порадив йому звернути увагу на нещодавно створену пару.

Тренування Албени Денковой в Росії

З 2000-го року протягом п’яти років пару тренував Олександр Горшков. Тренування проходили в Москві. Албені довелося приїхати в російську столицю. Після сонячної Болгарії Москва фігуристці здалася вогкої і сіркою. Вона навіть впала духом.

Албена Денкова Максим Стависький Девойко, марі хубава 19 01 2014 В 2005-му хлопці вирішили поміняти тренера і поїхали в США. Там їх тренерами до кінця 2006-го року були Геннадій Карпоносов і Наталія Лінчук. Завершення кар’єри

Кар’єру Албена закінчила у 2007-му році і до цього часу каталася зі своїм партнером Стависким. Разом вони відкатали десять років. Можливо, що їхня кар’єра не завершилася б настільки несподівано, якби не аварія, що сталася за участю та з вини Максима. Тривалі судові розгляди змусили фігуристів припинити свою кар’єру.

Життя після завершення кар’єри: Албена Денкова сьогодні

За час спільних виступів, пара десять років поспіль була чемпіоном Болгарії. У 2006-му та 2007-му році хлопці ставали чемпіонами світу. Неодноразово вони брали участь у Чемпіонатах Європи, а так само у трьох Олімпіадах.

У 2007-му спортсменка була обрана на посаду президента федерації фігурного катання Болгарії.

Албена Денкова і Петро Кислов. Третій етап. Everybody’s Gotta Learn Sometimes Денкова кілька разів брала участь в «Льодовиковому періоді». Це був 2007-й рік. Партнером фігуристки був Ігор Верник. У 2008-му році в цьому шоу її партнером став Тимур Родрігез, а в 2009-му – Ігор Бутман.

На лід Албена вийшла і в 2013-му році. Під час льодового шоу вона виступала разом з Петром Красиловим. Вони зуміли зайняти третє місце.

Сьогодні Денкова з чоловіком займається постановкою програм для деяких фігуристів.

Особисте життя Албени Денковой

Коли Албена приїхала до Москви, щоб почати тренуватися в парі з Максимом, вона майже місяць жила у його батьків. Їй було незручно обмежувати сторонніх людей, однак дуже швидко, завдяки гостинності батьків її партнера, вона незабаром почала відчувати себе майже як вдома.

Хлопці почали зустрічатись приблизно в 1998-му році, в той час як проходив турнір в Лазіння. Їх тренером тоді був Олексій Горшков. Зазвичай тренери проти того, щоб партнери зустрічалися, так як в результаті це починає заважати тренувань. Але в їхньому випадку тренер не був проти, він сам був молодим, крім того вважав, що це особиста справа фігуристів.

Албена Денкова і Максим Ставінський у шлюбі народили дитину

Коли партнери разом і живуть, і працюють, їм доводиться проводити поруч двадцять чотири години в добу. Через це виникають деякі складнощі. Максим з Албені зуміли цього уникнути. По-перше, рятує те, що під час тренувань голова зазвичай забита програмами, що завжди відволікає. По-друге, спортсмени домовилися, що будуть шукати компроміс, які б робочі суперечки не виникали. По-третє, вони просто перестали переносити в свій будинок робочі моменти. Як пара фігуристів стверджує, їм відразу стало легше жити.

Хлопці разом більше п’ятнадцяти років, і вони завжди знаходилися поряд. Коли ж Албена була вагітна, їм довелося жити далеко один від одного. Албена жила в Болгарії, не бажаючи в такий складний період здійснювати перельоти, а Максим працював в Москві. Це був 2010-ий рік. Стависький часто прилітав, щоб побути з дружиною і підтримати її.

У січні 2011-го у пари народився довгоочікуваний син. Вони назвали його Даніель. З появою дитини і в Албени, і у Максима відбулася переоцінка цінностей. На першому місці тепер їх дитина і сім’я.

Обом батькам хочеться весь свій час проводити з маленьким сином, але вони повинні працювати. Поки вони на льоду, з дитиною залишаються батьки Максима, які живуть з ним по сусідству. Албена рада, що дитина, поки вона працює, перебуває з рідними людьми.

І Максим, і Албена часто беруть участь у різних шоу на льоду, де у них бувають різні партнери. Жовта преса не упускає можливості обговорити їх можливі романи. Подружжя звикли до такого підвищеної уваги преси, тому просто не звертають уваги на подібні статті. Крім того, як вони кажуть, жоден з них не дає приводів для пліток. Максим в інтерв’ю не раз повторював, що партнерки часто бувають прекрасними, але найкращій і самій рідній він вважає Албену.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: