Ім’я: Алан Чумак

Дата народження: 26 травня 1935 р. (81 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: екстрасенс, цілитель, телеведучий

Вага: 72 кг

Зріст: 170 см

Біографія Алана Чумака

Алан Чумак – це людина-загадка, людина-легенда. Хтось називає його шарлатаном, а хтось вважає справжнім чарівником. Так чи інакше, Алан Чумак був першим людиною, що відкрила непросвещенной радянської публіці справжні чудеса екстрасенсорики та цілительства. У середині 80-х років, його ім’я було відоме всьому

Радянському союзу, проте в якийсь момент визнаний метр раптом просто пішов у тінь. Так хто ж він – Алан Чумак? Відшукати відповідь на це хвилююче питання, ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки Алана Чумака

Інформація про дитинство і отроцтво Алана Чумака досить обривкова і суперечлива. Як кажуть одні, він ріс звичайною дитиною, навіть не помышлявшим про щось виходило за межі традиційного уявлення про навколишній нас світі. Однак у певний період часу у ЗМІ стали з’являтися абсолютно протилежні повідомлення, які розповідають про те, що надприродні здібності юного хлопця стали проявлятися ще в глибокому дитинстві. Так, за однією з легенд, ще в ранньому віці Алан вразив свого молодшого брата точними розповідями про Індію, її культуру і релігію.

Алан Чумак лікує завдяки внутрішнім і космічним силам

Цей факт міг би здатися звичайним, якби не та обставина, що ніяких книг, журналів або публікацій про загадковий субконтинент в його домі не було. Та й сама Індія, а також знамениті Веди, колесо Сансари та інші атрибути східної цивілізації були малоизученны в післявоєнній Москві.

За тими ж даними, «знанням фактів, яких він ніяк не міг знати» Алан Чумак вражав людей і після. Так, зокрема він міг безпомилково розповісти про тих чи інших історичних подіях без будь-якої підготовки. А також представити докладні відомості про долю відомих особистостей, яких ніхто не знав. Так чи інакше, подібні факти не сприймалися в 40-е роки, як якісь чудеса, а приймалися часто за звичайне дивацтво. Алан Чумак ріс звичайною дитиною і навіть не думав про цілительство і екстрасенсорики.

Алан Чумак, лікувальні сеанс по ТБ. Фрагмент У школі він вчився досить погано, а тому завжди славився неробою і гультяєм. Його переводили з одного класу в інший, з однієї школи в іншу…

Єдиним захопленням його дитинства був спорт. А тому, ледве закінчивши школу, Алан Чумак, не замислюючись, подав документи в престижний Московський інститут фізкультури. Тут він отримав необхідну освіту і став працювати тренером з велоспорту. На цьому терені він досяг певних успіхів. Його одного разу з доповіддю навіть збиралися відправити на міжнародну конференцію в Мінськ. Проте поїздка зірвалася через фактів, представлених у науковій роботі Аллна Чумака, які здалися компетентної комісії вельми сумнівними.

Таким чином, вже в 29-ть років перспективний тренер був змушений піти зі спорту. Намагаючись відшукати нову стежку в житті, Алан відправився в МДУ і на подив багатьох успішно здав найскладніші іспити на факультет журналістики.

Портрет Алана Чумака

Однак це був тільки початок. Легко і майже граючись, кілька років потому Чумак взяв нову висоту і поступив на роботу в популярну газету «Вечірня Москва». Після цього в кар’єрі колишнього двієчника були видання «Праця» і «Московський комсомолець». Саме тут під час своєї журналістської кар’єри він вперше став цікавитися питаннями екстрасенсорики. Але майбутніх «колег по цеху» Чумак сприймав виключно як шарлатанів. У якийсь момент він навіть став готувати великий викриває репортаж на цю тему. Однак чим більше Алан вникав у цю тему, тим чіткіше розумів безмежність можливостей всесвіту. В якийсь момент він став відкривати чудові здібності і в самому собі.

Діяльність в якості екстрасенса, сеанси Алана Чумака

Протягом кількох наступних років Алан Чумак опановував тонкощі свого дару і розвивав у собі вроджені здібності. У 1989-му він вперше постав перед широкою аудиторією в рамках масових оздоровчих сеансів. У цьому ж році почалися його програми по центральному телебаченню, які дуже скоро набули регулярного характеру.

За короткий час Алан Чумак став відомий по всьому Радянському союзу. Під час його виступів і телепередач вулиці міст буквально порожніли, адже пропустити заповітний сеанс не хотів ніхто. Люди запасалися водою, свічками, мазями, кремами і іншими речовинами, які могли б «ввібрати» і «зарядитися» енергією визнаного майстра.

Алан Чумак. «Монолог» на каналі Час В кінці 80-х – початку 90-х Алан Володимирович став одним з найпопулярніших людей в СРСР. Критики і дослідники стали пильніше ставитися до «феномену Чумака», висуваючи одну за одною різні версії. Так, академік Е. Кругляків назвав метод екстрасенса лженаучным, підкресливши, що в даний час немає жодного реального підтвердження цілющого ефекту від подібних сеансів. Інші вчені, співвідносили «феномен Чумака» з ефектом плацебо.

Сам же Алан Чумак говорив про те, що його дар – це благословення згори. За словами екстрасенса-цілителя, все, що він знає, йому розповіли якісь голоси, довгий час звучали в його голові. Подальша кар’єра Алана Чумака

Виступи Алана Чумака зникли з телебачення після прийняття Моз РФ низки документів, що обмежують нетрадиційні методи лікування. Після цього екстрасенс став виступати в рамках «живих» сеансів, однак незабаром згорнув цю діяльність.

У період з 2007-го по 2009-й світ побачили три книги цілителя, в яких він детально розповідав про особливості різних лікувальних практик.

В даний час Алан Чумак займається дослідницькою діяльністю, намагаючись зрозуміти природу свого дару, дару інших экстрсенсов.

Алан Чумак з дружиною Людмилою

У 2008-му році Алан Чумак з’явився в якості голови журі на популярному телевізійному шоу «Битва Екстрасенсів» (Україна), проте провів на проекті лише один сезон. У 2009-му році в новій серії передач радянського цілителя замінив ізраїльський менталіст Урі Геллер.

Особисте життя Алана Чумака

У сімейному житті Алана Чумака все спокійно і тихо. Ось вже майже сорок років він одружився на жінці на ім’я Людмила. Але це його другий шлюб. У першому народилася дочка Олена (1967-й рік народження), а від другої дружини син Дмитро (1984-й рік народження).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: