Ім’я: Айза

Дата народження: 10 грудня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: дизайнер, стиліст, ведуча

Вага: 53 кг

Зріст: 165 см

Біографія Айзы

Айза Долматова (Вагапова в дівоцтві) стала відомою завдяки своїм стосункам з відомим столичним репером Олексієм Долматова, або Гуфом.

Про дитинство та юність дівчини мало що відомо. Єдине що стало надбанням гласності, що після школи вона два роки навчалася в Московській школі здоров’я номер 1941, а потім закінчила столичний Лінгвістичний університет, факультет Економіки і права.

Айза і Гуф

З Айзой соліст групи CENTR познайомився в клубі «Сорі, бабушка». Музикант чекав біля входу своїх друзів і помітив краєм ока симпатичну дівчину на танцполі. Дівчина помітила погляд, обернулася і посміхнулася. Відповідна посмішка. В той момент у Гуфа в голові промайнула думка «Прикольна, напевно, вже з кимось зустрічається, і у них, напевно, все серйозно». Пізніше Олексій зустрівся з приятелем, який, як з’ясувалося, був знайомий з прекрасною незнайомкою. Гуфа представили Айзе, в компанії вони гуляли всю ніч, але навіть толком не встигли перекинутися словами і не обмінялися телефонами. А в цей час Айза вже чула про Гуфе. Про молоду людину вона знала від подруги, якій музикант дуже подобався. Дівчина поставила собі за мету, в щоб те не стало, познайомити подругу з репером і влаштувати її особисте щастя. І коли зустріч відбулася, то Айза тут же подзвонила своїй подрузі і сказала, що познайомить її зі знаменитістю.

Низка випадковостей

Після вечора знайомства Айза і Гуф періодично абсолютно випадково перетиналися в різних компаніях. Одного разу Гуф потрапив на тусовку сноубордистів, і навіть там зустрів дівчину. При цьому кататися на сноуборді музикант не вмів, але вирішив спробувати. Реперу вручили черевики на два розміри більше і відправили на схил. Айза сама зголосилася бути його особистим інструктором. Гуф погодився, але от тільки від пропозиції покататися, тримаючись за руки, відмовився. Для Олексія спуск закінчився кількома падіннями і злорадним сміхом спостерігає знизу Айзы (дівчина чудово катається на сноуборді).

Після цієї зустрічі Айза цілком і повністю оселилася в думках Гуфа, зізнається артист, запала йому в душу. А повернувшись додому, співак написав для неї пісню. На наступний день Олексій подзвонив Айзе і запропонував зустрітися. Молодий чоловік покликав дівчину кататися на ковзанах, і був украй здивований, почувши від неї відповідь «це бабское заняття». Пара пішла в кіно. Це було перше офіційне побачення Айзы і Гуфа. Втім, зустріч зіпсував кінофільм. «Фільм був просто жахливим, вся дія в ньому відбувалося в туалеті… і ми сиділи, почували себе дуже незручно», — згадує Гуф.

Айза сама робить прикраси

Айза зізнається, що в цей час бачила в Олексія тільки одного, а не чоловіка. З ним дівчині було весело і легко. Але от коли прийшла поки виконати обіцянку і познайомити Гуфа з подругою, Айза зрозуміла, що її почали кусати напади ревнощів, і вона зрозуміла, що закохалася.

Генеральська донька

Коли Гуф запросив Айзу в гості знайомити з бабусею, з якою живе, то, зізнається, страшенно переживав. Оріджінал Ба дуже оригінальна і може запросто виставити будь-яку за двері, якщо дівчина їй не сподобається. На щастя, двом улюбленим жінкам Гуфа вдалося домовитися.

У свою чергу, Гуф побоювався батька Айзы, генерала ФСБ. Втім, всі побоювання виявилися марними. Тато дівчини виявився приємним людиною з дуже тонким почуттям гумору.

Типові італійці

До речі, свої відносини Гуф и Айза не можуть назвати спокійними і гладкими. Пара зізнається, що у них все протікає пристрасно, вони схожі на типову італійську сім’ю, яка досить шумно з’ясовує стосунки і так само гамірно миритися. Були в житті такі моменти, коли, здавалося, що любов закінчилася і майбутнього про молодих людей бути не може. Один раз Айза і Олексій навіть вирішили відпочити один від одного. Дівчина поїхала до батьків, але через чотири години музикант вже поїхав забирати кохану. Гуф зізнається, що Айзы йому катастрофічно не вистачає.

Айза на відео Варто відзначити, що Айза спочатку не вірила, що знаменитий музикант живе з бабусею, і сильно здивувалася, коли це виявилося правдою. Не виправдалися і «страшилки» з приводу важкого характеру Оріджінал Ба.

Через три місяці спільного життя Олексій Долматов зробив Айзе пропозицію. Причому це було дуже оригінально. Музикант підійшов до коханої в клубі і запитав «Тобі подобається моє прізвище?». На що дівчина відповіла: «Так нічого начебто нормальна». Далі було: «А, ну добре». А через місяць Гуф несподівано став на коліно перед Айзой прямо посередині вулиці і запропонував вийти за нього заміж. На то дівчина негайно відповіла згодою. Пара одружилася влітку 2008 року.

Навесні 2010 року з’явилося повідомлення, що Айза чекає від Гуфа дитини. На початку травня у пари народився спадкоємець, якого назвали оригінальним ім’ям Самі.

Проблеми з наркотиками

Айза і Гуф на передачу Перший час Айза не знала, що музикант приймає наркотики. Однак молодий чоловік набрався сил і зізнався коханої у своїй пристрасті. Дівчина допомогла позбутися від наркоманії, це і стало однією із основних етапів становлення відносин. Сам Гуф неодноразово говорив, що якщо б не кохана, то він би не видряпався з безнадійного світу героїнового пекла.

Цікаві факти

Айза дуже популярна в соціальній мережі «В контакті». Там вона намагається реалізувати себе по повній програмі. Зараз дівчина повністю поглинена модою і стилем, займається прикрасами ручної роботи на замовлення.

Зараз Айза займається вихованням сина, а паралельно – творчістю разом з компаньонками (Гидропонка і дружина Влади з Касти) виробляє авторські прикраси під маркою 2 Short.

Айза і Гуф на відпочинку

На попереку у Айзы є татуювання з зображенням мультяшного персонажа Гуффі. Наколку Гуф неодноразово оспівав у своїх треках: «Спасибі он тієї сеньйориті, у якій Гуффі з мультика набитий на попереку».

На другому сольному альбомі «Вдома» Гуф неодноразово оспівує свою дружину, їй присвячена пісня «Ice Baby», яка стала хітом 2010 року.

Айза не пов’язана з музичним творчістю свого чоловіка. Вона лише є його натхненником.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: