Ім’я: Аглая Тарасова

Дата народження: 18 квітня 1994 р. (22 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Санкт-Петербург

Діяльність: актриса

Вага: 65 кг

Зріст: 171 см

Біографія Аглаї Тарасовій

Дитинство Аглаї Тарасовій

Дівчинка народилася в Санкт-Петербурзі в сім’ї відомої актриси Ксенії Раппопорт. Її батько – Віктор Тарасов. З раннього дитинства вона почала займатися музикою, танцями і тенісом. Крім шкільної програми, дівчинка поглиблено вивчала іноземні мови. Її повне ім’я – Аглая-Дарина.

Самостійність майбутня актриса проявляла ще в дитинстві, вважаючи себе дуже дорослою, вона часто сварилася з мамою. Підлітковий вік був складним і для Аглаї, і для її родини. Але цей нелегкий період закінчився.

В силу професії матері, дівчинка частенько перебувала на зйомках і спостерігала за знімальним процесом. Вона бачила, як знімали кінокартину «Біла гвардія», «Подвійний час», «Людина, яка любить» і ін

Аглая Тарасова в серіалі Інтерни

У 2008-му разом з мамою Аглая вперше вирушила на Венеціанський кінофестиваль, ведучою якого була як раз Ксенія Раппопорт. Там вона мала можливість побачити Бреда Пітта, Джорджа Клуні та багатьох інших зірок світової величини.

Початок кар’єри Аглаї Тарасової в кіно, перші фільми

Після закінчення школи стало питання про подальшу освіту. Дівчина вирішила стати політологом і вступила Спбду. Вона дуже старанно вчилася, намагаючись віддавати цього максимум свого часу. Тим ні менш захопленість кіно в ній вже зароджувалася. Коли Тарасова отримала пропозицію взяти участь в одному з проектів, вона тут же дала згоду. Мова йде про молодіжному телесеріалі «Після школи».

Роль була епізодичною, але самі зйомки пройшли для Аглаї легко і досить успішно. Вже через тиждень дівчина знову сиділа на лекціях. Незабаром від режисерів телесеріалу — братів Преснякових, їй надійшов дзвінок. Вона отримала запрошення знятися в головній ролі. Так Тарасова зіграла роль Фріди. Її героїня була дуже вразливою і при цьому стервозною дівчиною-старшокласницею. Аглая вважає, що зіграти цю героїню їй допомогло деяку схожість характерів.

Перший час починаюча актриса наполегливо намагалася поєднувати навчання в університеті зі зйомками, але через деякий час стало зрозуміло, що зробити це практично неможливо. Це було пов’язано з постійною необхідністю бувати на зйомках, які проходили в Талліні. Такий щільний графік втомив Аглаю, і вона прийняла рішення кинути університет.

ПІСЛЯ ШКОЛИ. ФРІДА В МАГАЗИНІ. АГЛАЯ ТАРАСОВА Так як акторського досвіду у дівчини не було, їй було непросто. За словами Аглаї однією з основних труднощів було присутність на зйомках її мами. Але вдома вони могли обговорити якісь особливості ролі, і Ксенія давала дочці цінні професійні поради. Аглая відчувала недолік театральної освіти. У телепроекті разом з нею знімалися Сергій Шакуров, Діна Корзун, Олександр Гордон і ін Дивлячись на них, вона зауважувала багато важливі моменти, вчилася у них.

Нові ролі Аглаї Тарасової, «Інтерни»

Після того, як серіал «Після школи» був закінчений, дівчина задумалася про продовження освіти. На цей раз вона вирішила стати студенткою Педагогічного університету. По закінченню навчання Тарасова повинна була стати викладачем іноземних мов. Однак поступово, Аглая вчитися так і не почала. Причиною стало нове цікаве пропозицію. Це була роль у телесеріалі «Інтерни». Вона не могла не погодитися. Успішно пройшовши кастинг, дівчина отримала одну з головних ролей — роль Софії Калініної.

Актриса Аглая Тарасова — «Думки Великих» Під час зйомок молода актриса дала собі обіцянку вступити в театральний інститут, щоб присвятити життя улюбленій справі. Незважаючи на те, що Ксенія Раппопорт наполегливо відмовляла доньку пов’язувати життя з акторською професією, тепер навіть вона зрозуміла, що Аглая вже не зможе без зйомок.

Аглая Тарасова в даний час

У 2014-му році починаючу актрису глядачі побачили в головній ролі в кінокартині «Гетери майора Соколова». Ця роль на сьогоднішній день для Аглаї найулюбленіша. Вона грала на майданчику разом з Андрієм Паніним, Артуром Смоляніновим, Сергієм Гармашем, Тетяною Лютаєвою і іншими чудовими акторами. Проби були тривалими і непростими. Однак зіграти в такому фільмі дівчині дуже хотілося, тому вона доклала всі зусилля і можливості, щоб пройти кастинг успішно.

Особисте життя Аглаї Тарасовій

У звичайному житті починаючу актрису звуть Дар’я, але почавши зніматися, вона вирішила зарекомендувати себе під ім’ям Аглая.

Аглая Тарасова та Ілля Глинников

Знімаючись в телесеріалі «Інтерни» у Тарасової зав’язалися стосунки з іншим актором сиквела – Іллею Глінніковим. Хлопці не приховували від оточуючих взаємну симпатію. Вперше вони з’явилися разом, приїхавши на прем’єру фільму «У спорті тільки дівчата». Тримаючись за руки, хлопці виглядали щасливими.

Про свою маму починаюча актриса завжди дуже тепло відгукується. Вона вважає її не тільки матір’ю, але ще й сестрою і подругою. Тарасова розповіла в інтерв’ю, що мама часто брала її з собою на зйомки, щоб мати можливість проводити з нею більше часу. У підлітковому віці їхні стосунки складалися зовсім не просто, однак Ксенія Раппопорт, як мудра жінка, змогла знайти точки дотику з Аглаєю, минув час і все налагодилося. Тепер у них близькі довірчі відносини. Подорослішавши, Аглая зрозуміла, що у них з мамою схожі характери, чому дівчина дуже рада.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: