Ім’я: Аделіна Сотникова

Дата народження: 1 липня 1996 р. (20 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фігуристка

Вага: 52 кг

Зріст: 163 см

Біографія Аделины Сотникової

Дитинство Аделины Сотникової

Те, що у дівчинки сильний характер, було зрозуміло вже з народження. Народившись слабким семимісячною дитиною, вона показувала неабияку волю до життя.

Перший каток в житті маленької Аделины — «Південний», який був розташований поруч з її будинком. Першим тренером була Ганна Патрикеева. В школу ЦСКА вона потрапила в семирічному віці, де і продовжувала тренуватися два роки у Ірини Гончаренко. Після цього її тренером стала Олена Буянова. У фігуристки до цього часу вже була деяка підготовка з художньої гімнастики. Дівчинці відразу дуже сподобалося займатися у цього наставника, у них налагодилися дружні стосунки. Це був 2004 рік.

Аделіна Сотникова - молода і перспективна фігуристка

З самого дитинства спортсменка мала спокійним, поступливим характером. Не в її стилі було сперечатися з тренером. Вона завжди була готова чітко виконувати рекомендації, що багато в чому визначило її майбутній успіх. Завдяки цьому їй вдалося не тільки освоїти багато «дорослих» елементи, але і довести їх до автоматизму. Це і четвертого рівня складності обертання і потрійні стрибки, які вона була здатна виконати в одній програмі. Таке не під силу навіть деяким дорослим фігуристам-одиночникам.

Її стартом було першість Росії сезону 20072008, де вона стала десятою серед юніорів. Пройшов всього рік, і Аделіна вже була першою.

Наступний сезон пройшов не настільки блискуче. Вона завоювала четверте місце на Чемпіонаті Росії, і лише шосте на Першості Росії. Характер юної спортсменки і досвід її наставника не дозволили дівчинці опустити руки. Вона наполегливо займалася, ускладнюючи програму. В променях слави Сотникова опинилася в сезоні 20102011, ставши чемпіонкою у фіналі Гран-Прі серед юніорів, а перед цим, вигравши обидва етапи конкурсу. Далі слідували перемоги на чемпіонаті Росії, так і на чемпіонаті світу.

Початок кар’єри фігуристки Аделины Сотникової

Сезон 20112012 теж став для спортсменки результативним, хоч і не таким успішним. На прокатах етапу Гран-Прі нею був допущений ряд помилок. З-за цього Аделіна не пройшла у фінал, але на чемпіонаті світу серед юніорів змогла взяти «бронзу».

На турнірі міжнародного класу Золотий коник Загреба дівчинка змагалася з «дорослими» спортсменами. Додому вона поїхала, взявши «золото», що тільки підтвердило титул чемпіонки країни.

А. Сотникова: Т. Тарасова навчила мене перебороти себе. Взимку 2012 року Сотникова взяла участь у першій у своєму житті юнацькій Олімпіаді. Результат був блискучим – срібна медаль.

Буянова є головним тренером спортсменки, викладає хореографію Ірина Тагаєва, а уроки майстерності — неперевершений майстер і досвідчений тренер Тарасова. Внесок, внесений Тарасової в музичне оформлення і хореографію Аделины неоціненний. У сезоні 20122013 доросла фігуристка, якій виповнилося 16, отримала можливість змагатися на міжнародних чемпіонатах для «дорослих».

Їй треба було закінчити школу, підготуватися до ЄДІ. Для Сотникової існують тільки оцінки 4 та 5, інших вона не сприймає. У планах було надходження в РГУФК. За словами Аделины, це їй допоможе і після закінчення спортивної кар’єри залишатися в улюбленому спорті, зайнявшись суддівської або тренерською роботою.

Аделіна Сотникова 2013р. В результаті, всі предмети випускницею були здані на четвірки, але вона була рада таким оцінками, так як здавала дворічну програму. Було важко, доводилося багато займатися. Правда в цей період у Аделины була тільки одне тренування в день. Вона витримала і з усім впоралася. Одночасно йшла постановка нових програм, якими займався Петро Чернишов. Після нетривалого відпочинку, у спортсменки попереду були збори в Латвії.

Аделіна Сотникова зараз

На зборах почалася підготовка до Олімпіади. Три тижні пролетіли непомітно: хореографія, ЗФП, тренування. Дні летять за днями. Аделіна накочувала макети нових програм. Відчуття від програм Чернишова у спортсменки просто чудове. Вони зроблені з душею і тому, зі слів Сотникової, катає вона їх із задоволенням. У мріях — чудово виступити на сочинської Олімпіади.

На початку грудня 2013 року в Японії відбувся фінал Гран-Прі, куди потрапила Аделіна Сотникова і Ганна Погорилая. Аделіна задоволена своїм виступом і особливо, чистотою виконання довільної програми. З її слів, їй вдалося розслабитися, ні про що не переживати і відкатати програму в своє задоволення. Так само вдалося розслабитися і не нервувати на головних змаганнях в Сочі, де фігуристка взяла «золоту медаль».

Особисте життя Аделины Сотникової

Вся життя спортсменки – це катання на ковзанах. У неї жорсткий графік, попереду великі плани, щоб їх здійснити, треба багато тренуватися. Дівчині всього сімнадцять років, але мислить і відчуває вона вже доросла.

Фігуристка Аделіна Сотникова та Володимир Путін

Всі її друзі – спортсмени, адже так простіше один одного розуміти. Щоб відчути себе щасливою, Аделине досить виспатися у вихідний день, сходити в кіно з подругою і з’їсти в кафе тістечко.

З мамою вона дуже близька. Вважає, що у них чудова сім’я. На превеликий жаль, у сестри серйозні проблеми зі здоров’ям. Їй зробили три операції, на що потрібні були чималі кошти. Багато в чому це було мотивацією талановитої фігуристки. Дуже допомогла Тарасова, знайшла компанію-спонсора, сплатила витрати.

На жаль, Аделіна мало часу проводить з родиною. Вона розуміє, що мамі з татом доводиться нелегко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: