Ім’я: Аделіна Шаріпова

Дата народження: 10 травня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Астрахань р.

Діяльність: співачка, модель

Вага: 58 кг

Зріст: 175 см

Біографія Аделины Шаріпової

Дитинство і родина Аделины Шаріпової

Аделіна народилася в Астрахані. Як згадують батьки, вона майже одночасно початку і говорити, і співати, з дитинства влаштовуючи домашні імпровізаційні концерти. Коли вона ще ходила в дитячий сад, її відвели в секцію художньої гімнастики, а через два роки, коли дівчинка пішла в перший клас, вона почала займатися бальними танцями. Крім захоплення спортом, Шаріпова брала участь у шкільних театральних постановках, часто граючи в них головні ролі.

Лідерські якості почали проявлятися ще в шкільні роки. Навчання давалося легко, Аделіна неодноразово брала участь в олімпіадах з математики, англійської та російської мов, не раз займаючи призові місця. У дванадцять дівчинка оголосила, що хотіла б навчитися співати. Батьки записали її в музичну школу, де вона займалася вокалом. Пізніше, вже в старших класах, Аделіна займалася вокалом більш посилено.

Співачка Аделіна Шаріпова в журналі Максим

Після школи вона вирішила вступати в Державну Академію права міста Саратова. Завдяки знанням і рівню підготовки, дівчині вдалося вступити на бюджетне відділення. Навчання в Академії вона поєднувала з записами пісень і виступами в нічних клубах. Вона завжди добре здавала сесії, була учасницею конференцій з англійської мови та економіці, а так само багато разів виступала на студентських вечорах. Під час літніх канікул Шаріпова працювала в міській прокуратурі помічником слідчого, де про неї відгукувалися як про серйозного і цілеспрямовану людину.

Аделіна Шаріпова на «Фабриці зірок», група «Тутсі»

Коли подруга Аделины в 2006 році вирішила їхати в Москву, щоб потрапити на кастинг «Фабрики зірок», дівчина вирішила її супроводжувати. Кастинг для подруги виявився невдалим. Однак там помітили Аделіну, вона зовні дуже нагадувала Машу Вебер – солістку, яка зовсім недавно покинула групу. Продюсер групи «Тутсі», який як раз і звернув увагу на таку подібність, запропонував Шаріпової зайняти її місце.

Adelina Sharipova — Love Story / Аделіна Шаріпова — Історія кохання Аделіна почала роботу в групі, проте вже через півроку стало зрозуміло, що відносини абсолютно не складаються. Вона не хотіла бути як всі, не хотіла робити тільки те, що їй говорили і одягати тільки те, що було комусь потрібно. Шаріпова прагнула бути несхожою на інших, а це унеможливлювало роботу в колективі, через це часто виникали конфлікти.

Дівчина пішла з групи, але з Москви не поїхала. Вона зайнялася кар’єрою моделі. Пізніше роботу в модельному бізнесі Аделіна поєднувала з співом і роботою на телебаченні в якості ведучої.

Аделіна Шаріпова — модель

У 2006-му дівчина стала учасницею конкурсу Miss MAXIM, а в 2007-му — учасницею конкурсу «СТС запалює суперзірку». Вже через рік Аделіна отримала запрошення стати членом нової групи, яка тільки утворювалася. Це була група «Подіум». Дівчина прийняла запрошення і почала працювати. В цій групі всі дівчата були моделями, Шаріпова повністю підходила під всі вимоги колективу. З групою «Подіум» був записаний хіт «Прости, я відлітаю». Але працюючи там, протягом декількох місяців, Аделіна зрозуміла, що робота в колективі не для неї. Після двох спроб роботи в різних групах, вона вирішила пробувати себе у сольній кар’єрі.

Шаріпову можна було побачити на показах двадцятого тижня моди в Москві, де вона дефілювала по подіуму для дизайнерів Іллі Шияна, Kuralai, Антоніни Шаповалової. Ведучою на телебаченні дівчина працювала з 2009-го оп 2010 рік, це був телеканал World Fashion Channel. В цей же час їй було запропоновано стати обличчям Roberto Cavalii і Cartier.

Аделіна Шаріпова в даний час

Шаріпова пробувала себе і в зйомках кліпів: кліп на пісню Діми Білана «По парам» і кліп, знятий спільно з Dino MC 47 «Теплі країни». Вже вийшов сольний кліп «Addicted», який став для співачки дебютним.

Влітку 2011 року в журналі Maxim з’явилися фотографії Шаріпової. Це було не перше її поява на обкладинці журналу. У різні роки вона з’являлася в таких виданнях, як «XXL», «Penthhouse», «Shopping guide», «Notre beauty» і «Fashion Collection».

Діма Білан — По парах (В кліпі знімалася Аделіна Шаріпова) Шаріпова, займаючись сольною кар’єрою, виступала не тільки на концертних майданчиках Росії, але і в Прибалтиці. У 2012 році вона хотіла навіть представляти Литву на Євробаченні, однак, відбіркова литовська комісія «завернула» присланий трек «Supergirl», що дуже засмутило Аделіну.

Зараз співачка працює над створенням нового альбому. Властивий їй трудоголізм не дає стояти на місці. Шаріпова не боїться міняти амплуа, експериментувати і приміряти на себе різні образи.

Особисте життя Аделины Шаріпової

Дівчина довгий час зустрічалася з Прохором Шаляпіним. Вони вперше побачили один одного ще в 2006 році на проекті «Фабрика зірок», але зустрічатися почали лише п’ять років потому. Вони скрізь з’являлися разом і, як писали в Інтернеті, планували укласти шлюб. Мелькала інформація і про те, що молода пара шукала сурогатну матір. Пізніше з’ясувалося, що це була всього лише піар-акція.

Аделіна Шаріпова і Прохор Шаляпін

В кінці 2012 року Прохора і Аделіну перестали бачити разом, вони півроку практично не зустрічалися, але на День Святого Валентина знову їх щасливі обличчя, дивляться з спільних фото, з’явилися в ЗМІ і в Інтернеті. Влітку 2013-го стало відомо, що Шаляпін одружився. Його дружина – жінка на багато старше його.

Захоплення Аделины – їзда на спортивних автомобілях. Дівчина вміє готувати і створювати сайти.

Зараз вона сконцентрована на кар’єрі співачки, у неї великі можливості і грандіозні плани, а це значить, що її чекає велике майбутнє.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: