Ім’я: 50 Cent

Дата народження: 6 липня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Квінс, Нью-Йорк, США

Діяльність: репер, актор, продюсер

Вага: 86 кг

Зріст: 183 см

Біографія 50 Cent

Кертіс Джеймс Джексон, більше відомий під псевдонімом 50 Cent, є одним з найяскравіших реп-виконавців сучасності. Він талановитий, заповзятливий і володіє своїми власними неповторним стилем, який, власне, і зробив його справжньою зіркою.

В даний час знаменитий «Полтинник» знаходиться на вершині успіху. Він часто виступає на сцені, а також радує шанувальників свого таланту яскравими та визначними ролями в кіно. Але чи можна сказати, що шлях до вершин популярності дався йому просто і легко? Звичайно, немає. Адже у долі відомого репера було дуже багато випробувань на міцність.

Ранні роки, дитинство і родина 50 Cent

Кертіс Джеймс Джексон з’явився на світ 6 липня 1975 року. Його рідним домом став бідний нью-йоркський квартал Квінс, який у всі часи був не найкращим місцем для дитини. У момент появи сина його матері було всього п’ятнадцять років. Вона торгувала креком, а тому проводила більшу частину свого життя на вулиці. У вихованні своєї дитини вона практично не брала участь, але, відчуваючи провину за це, постійно намагалася загладити провину грошима.

Справжнє ім'я репера 50 Cent Кертіс Джеймс Джексон

В один день вона і зовсім назавжди пішла з життя свого маленького сина. Вирішивши відмовитися від колишнього бізнесу, вона потрапила в немилість до колишніх друзів, а тому дуже скоро загинула при дуже сумнівних обставин. З цього моменту Кертіс залишився під опікою бабусі.

З ранніх років у житті майбутнього реп-виконавця було всього два головні захоплення – музика і бокс. З одинадцяти років він почав займатися спортом, а взявся також багато часу присвячувати занять музикою. Однак останнє захоплення дуже скоро відійшло на другий план, коли в житті нашого сьогоднішнього героя вперше з’явилися наркотики. За деякими повідомленнями, також, як і колись його мати, Кертіс торгував наркотичними препаратами вже з дванадцятирічного віку. Довгий час «бокс» і «крек» були головними словами в його житті.

Але в якийсь момент в житті майбутнього музиканта все-таки відбулися зміни. У 1994-му році він був заарештований за зберігання наркотиків, а згодом був засуджений на три роки позбавлення волі. У в’язниці Кертіс Джеймс Джексон пробув тільки частину призначеного терміну і вже через деякий час зумів добитися умовно-дострокового звільнення.

Знову повернувшись на волю, молодий музикант вирішив нарешті-то все змінити у своєму житті. Він відмовився від торгівлі наркотиків, почав знову складати музичні композиції, а також взяв собі ім’я 50 Cent в честь відомого гангстера минулого.

Кар’єра репера 50 Cent

У 1996-му році Кертіс Джеймс Джексон знайомиться з музикантом Jam Master Jay’їм, який дуже сильно допоміг молодому хлопцеві на перших етапах його творчості. Він навчив 50 cent’а працювати в студії, відчувати такт, правильно вибудовувати інтонації. Разом вони повинні були записати перший альбом Кертіса Джеймса, проте реліз платівки за невідомих обставин зірвався.

50 Cent – Just A Lil Bit Дебютна платівка музиканта вийшла тільки в 2000-му році. Неофіційний альбом «Power of the Dollar», відразу ж став досить популярний в певних колах Сполучених штатів Америки, а тому вже дуже скоро 50 Cent почав часто виступати «на розігріві» разом з іншими реп-виконавцями.

Стрімко сходження на вершину було перервано через замаху на життя музиканта, що сталася 24 травня 2000-го року. Прямо на вулиці репер був дев’ять разів поранений в обличчя і груди. Кілька днів він перебував на межі між життям і смертю, однак, в кінці кінців, все-таки зумів видертися.

Даний епізод надав музиканту сил і впевненості в собі, і вже дуже скоро він приступив до роботи з подвоєною енергією. У 2002-му році він почав плідно співпрацювати з Емінемом і при його підтримці записав альбом із символічною назвою «Get Rich or Die Tryin'». Платівка мала величезний успіх, і вже через деякий час географія концертних турів музиканта охопила всю Америку.

Згодом наш сьогоднішній герой випустив ще чотири успішних альбоми, кожен з яких був тепло сприйнятий публікою. Головні хіти «Полтиника» стали справжньою класикою жанру і принесли йому величезну кількість нагород і премій. Загальний тираж альбомів склав без малого п’ять мільйонів копій. Таким чином, вже в середині 2000-х років 50 Cent став одним з найпопулярніших виконавців у Сполучених штатах Америки.

50 Cent – In Da Club

Кар’єра в інших галузях, фільмографія 50 Cent

Паралельно з музичною кар’єрою наш сьогоднішній герой планомірно вибудовував також і кар’єру в кінематографічної галузі. У різні роки він знявся у двадцяти трьох фільмах, багато з яких, напевно, чудово відомі сучасним цінителям кіно.

Так, до числа найбільш примітних стрічок варто віднести фільми «Розбагатій або помри», який, фактично, є автобіографією музиканта, а також фільми «Будинок хоробрих», «Мерзла земля», «Право на вбивство», «Дванадцять». Вельми примітно, що багато з акторських робіт музиканта отримали дуже високі відгуки критиків.

Крім того, варто також відзначити, що над створенням деяких фільмів («Перш, ніж я самоуничтожусь», «Мерзла земля») музикант працював також і в якості продюсера і/або сценариста.

Окремої згадки заслуговує також письменницька кар’єра 50 cent’а. В даний час його бібліографія налічує близько дюжини книг. А це вселяє повагу.

50 Cent з сином

Крім усього іншого в якості моделі музикант часто бере участь в різних рекламних компаніях, а також працює в якості організатора боксерських поєдинків.

Особисте життя 50 Cent

Романи і захоплення музиканта рідко стають надбанням громадськості. Подробиці свого особистого життя Кертіс Джеймс Джексон зазвичай тримає при собі. Достеменно відомо лише те, що у 1997-му році у відомого реп-виконавця народився син – Маркіс Джексон. Матір’ю дитини стала дівчина на ім’я Шанигава Томпкінс. Про весілля або спільного життя мова не йшла.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: