Двері, які відокремлюють внутрішні приміщення від коридорів, холів, передпокоїв називають міжкімнатними. Це двері не тільки в квартирах, але і в офісах, торгових і громадських будівлях різного призначення.

Міжкімнатні двері

Двері розрізняють не тільки за матеріалами, але і за виглядом, формою, кольором, скління. В темних квартирах, приміщеннях намагаються додати світла, вибравши двері з необхідної ступенем скління. Скло вибирають матове, прозоре, з візерунками, з нанесенням принтів – будь-яке, яке підійде до інтер’єру і призначенню кімнати.

Двері у ванну кімнату, наприклад, повинні бути не тільки глухими, але і водостійкими, мати засувку.

З чого роблять міжкімнатні двері?

Те, що двері не піддаються впливу атмосферних впливів, тобто не будуть засипані снігом, залиті косим дощем, не піддадуться нагрівання палючим літнім сонцем, дає можливість застосувати найрізноманітніші матеріали, яких в наші дні безліч.

Міжкімнатні двері з МДФ

Найбільш часто для виготовлення дверей застосовують: металопластик, засклений склопакетами без візерунків, або з піскоструминним нанесенням будь-якої картинки; двері з МДФ під фарбування, каширування, ламінування; двері МДФ, покриті шпоною під будь-яку породу дерева; дерев’яні двері. Колір і модель двері можуть бути будь-якими, на вибір господаря.

Що робити, якщо скрипить двері?

Якщо вас став дратувати раптово з’явився скрип, міжкімнатні двері повинна бути пильно оглянута. Якщо скрип створює полотно, трущееся про поріг, то можна зняти полотно і злегка, товщиною 1-2 мм, зістругати полотно. Хоча, швидше за все, скриплять завіси, використані для навішування дверей. Усувається Скрип упорскуванням декількох крапель машинного масла всередину петель.

Що робити, якщо розбухла двері?

Подібна неприємність може трапитися, якщо двері МДФ зазнала впливу вологи протягом тривалого часу – наприклад, якщо вас залили сусіди зверху. Часто за відсутності опалення та гарячої води тривале купання викликає утворення на двері МДФ випадання конденсату.

Потрібно спробувати нічого не робити, дати двері «прийти в себе», підсохнути, і все буде в порядку. Досвідчений столяр підкаже вірний вихід в конкретно вашої ситуації. Якщо двері не просто набухла, а розшарувалася, можливий варіант кардинального рішення – заміни дверей з МДФ на двері з масиву.

Такі двері, особливо з щільних порід деревини, не схильні до набухання, якщо їх не замочити у воді на тиждень. Висока щільність деяких порід дерева, з мінімальною кількістю часу, робить двері зовсім не гігроскопічні. Дерев’яні двері красиві, довговічні, з оригінальним, природним візерунком жилок і кольором, а також екологічно нешкідливі.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що при виконанні ремонту або облаштування нового житла слід витратити суму більше, ніж ви планували, але встановити гарні, міцні дверні блоки з природного матеріалу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: