Сучасною модою пропонується безліч фасонів і варіантів жіночих блуз. Носіння цього виду одягу створює різні стилі — від строгого ділового до ніжного і романтичного. Жінки в блузках виглядають дуже ефектно, однак вкрай важливо правильно поєднувати кольори і види решти одягу при створенні потрібного образу.

Строгий діловий стиль

Для строгого ділового стилю зазвичай підбирається блузка темного кольору, частіше чорна. З неї надягають коричневі штани або вузька спідниця-олівець білого кольору. Поєднання «білий верх, темний низ» теж є можливим варіантом. Вкрай не рекомендується надягати в офіс прозору блузку, як виняток – тільки під закритий піджак або сарафан. Крім того в офісі зазвичай недоречні яскраві зображення і малюнки на одязі, тому такі блузки також слід носити під піджаком або жилетом.

Створюємо романтичний образ

Зовсім інша справа – створення романтичного образу. Тут дуже доречні напівпрозорі і прозорі блузки в поєднанні з однотонним нижньою білизною. Під такі блузки найбільше підходять завищені штани і спідниці з широким поясом. Красиво виглядає і блузка з довгим рукавом, надіта на закритий топік, а також блузка зверху сукні. Взагалі в цьому випадку варіанти дуже різноманітні. Практично кожна жінка може створити свій неповторний романтичний образ, вибравши блузку на свій смак. В наш час інтернет надає відмінні можливості для експериментів, так як дозволяє вибрати вподобані речі з величезного асортименту.

Діловий костюм для офісу можна зробити трохи менш суворим, змінивши сорочку на блузку

Починаючи з 2010 року існує інтернет-магазин Maximoda, який дуже добре зарекомендував себе як постачальник одягу. Тут дуже великий вибір будь-яких розмірів та фасонів жіночого одягу, доступні ціни, а доставка здійснюється швидко і надійно. Судячи по величезній кількості позитивних відгуків, Maximoda – один з кращих інтернет-магазинів. Тому краще всього підбирати для романтичного образу нарядні блузки.

Вечірній наряд

Для вечірнього наряду також не існує строгих правил вибору блузки. Матеріал і фасон вибираються за своїм уподобанням, але найчастіше відмінний вечірній наряд виходить з подовженою чорної блузки, з якою плаття яскраві колготки і темні туфлі. Також можна носити блузку з брюками і капелюшком. А завершальною деталлю вечірнього туалету є яскравий поясок, ланцюжки або намисто.

Ніжна мереживна блузка дозволить створити неповторний романтичний образ

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що якісної блузці правильного розміру знайдеться місце в гардеробі кожної жінки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: