Хороший сон — один із секретів міцного здоров’я, і він залежить від декількох факторів. Величезний вплив на якість сну надає постільна білизна, яке б використовуємо.

З чого роблять постільну білизну?

Сучасне постільна білизна може бути виготовлена з різних матеріалів. Найбільш популярними є саме бавовняні тканини. Вони примітні тим, що є натуральними і дуже практичними. Але навіть бавовняні тканини бувають різними. Серед основних їх видів можна виділити ситець, бязь, сатин, поплін, ранфорс.

Ситець є найдешевшим і в теж час самим неміцним матеріалом. Поплін відрізняє дрібний рубчик, що дозволяє наносити на тканину 3D-малюнки. Ранфорс дуже схожий на бязь за типом переплетення ниток, тільки для його виготовлення використовуються нитки в кілька разів тонше і відповідно їх береться більше, тому тканина виходить більш щільна і зносостійка.

Постільна білизна з бязі найдоступніше за ціною

Всі ці тканини мають свої переваги і недоліки. Якщо запитати кілька людей, яке постільна білизна буде кращим, все одно не можна одержати точний відповідь. Хтось віддає перевагу легкі тканини, хтось- міцні. Тобто, матеріали постільної білизни повністю залежать від особистих смаків. Щоб вибрати відповідну тканину, необхідно ознайомитися з її особливостями. Так, ми зупинимося на характеристиці сатину і бязі.

Постільна білизна з бязі

Бязь є однією з самих практичних бавовняних тканин. Вона забарвлюється, як правило, натуральними барвниками. Тому головним її перевагою є екологічність. Натуральна тканина дихає і добре вбирає піт. Крім того, бязь не викликає алергічних реакцій. Це властивість тканини виробники вживають при пошитті дитячого постільної білизни.

Крім того, постільна білизна з бязі вважається дуже доступним. У магазинах воно завжди є лідером в області низьких цін. При цьому низька вартість не впливає на міцність постільної білизни. Бязь завжди відрізнялася своєю високою зносостійкістю, тому вона тривалий час зберігає свій первинний зовнішній вигляд. Постільна білизна з бязі рідко рветься і не вимагає особливого догляду.

Сатинове білизна

Сатин як бавовняна тканина в корені відрізняється від бязі способом переплетення ниток. Завдяки особливій системі виготовлення, сатинове постільна білизна володіє приємним шовковим блиском. При цьому його вартість значно нижче, ніж у шовку. Сатин — дуже гладка тканина, яка практично не мнеться. Достатньо лише час від часу поправляти ліжко, і вона буде виглядати акуратно і свіжо. Таке постільна білизна відмінно підійде людям, які не використовують покривала для ліжка.

Згідно з дослідженнями, сатин є стійкою тканиною, яка витримує від 200 прань, зберігаючи зовнішній лиск і колишній вигляд.

Варто зазначити, що хоча зовнішня сторона сатину гладка і має блиском, на вивороті вона матова. І це є безумовною перевагою сатину перед шовком, так як подібне постільна білизна не буде ковзати по поверхні матраца.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує вам вибирати постільну білизну в залежності від особистих уподобань. Так ви будете максимально задоволені у виборі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: