Найкращий і бажаний для дитини подарунок – це іграшка. Даний факт відомий навіть бездітним громадянам. Тому, щоб порадувати маленького людини все надходять приблизно однаково. Величезний світ іграшок магазин представляє найцікавішими зразками.

Якщо у вас немає часу для тотального обстеження ряду спеціалізованих торгових точок, скористайтеся Інтернетом. Там існують цілі іграшкові портали, де все розкладено по темах і віком. Є розділи, присвячені плюшевим звірам, конструкторам і машинок, сторінка, де представлені дерев’яні розвиваючі іграшки. Вибір різноманітний і зручний для відвідувачів. Інтернет-магазин іграшок працює цілодобово і надає вам для вибору необмежену кількість часу.

Батьки, як правило, в курсі предмета мрій своєї дитини. В такому випадку вибрати подарунок їм не складе особливої праці. Взагалі відвідування такого місця, як магазин іграшок, викликає масу позитивних емоцій у дитини і спустошення гаманця батьків.

Ляльки і зараз залишаються відмінним подарунком для дівчини

Якщо у вас немає своєї дитини, і вам належить вибрати подарунок для знайомого, все одно настрій буде позитивним. Орієнтуйтеся на вік іменинника і, звичайно, підлогу. Дівчаткам завжди подобаються м’які іграшки. Маленькі дами зрадіють лялькам і додається атрибутами у вигляді будинку, гардероба або авто. Ще одна велика любов дівчаток постарше це ляльки WINX, героїні популярного мультсеріалу.

Хлопчики прийдуть в захват від конструктора. Тільки потрібно враховувати рівень складності іграшки. Не варто дарувати шестирічному малюкові те, що розраховано для юного механіка 10 років. Варто так само придивитися до машинок, трансформерам, персонажам з наборів Lego, Фабрики Героїв і багатьом іншим роботам або іграшок з улюблених мультсеріалів дитини. Дракони, динозаври, пірати, паровози — діапазон захоплень дитини може бути дуже широкий. Варто заздалегідь запитати у батьків, чим він захоплюється зараз.

Бакугани — це типовий приклад іграшок для хлопчиків, на придбання яких деякі батьки вирішуються не відразу. Причини тому можуть бути різними — наприклад, не знаючи про основні особливості і можливості бакуганов, на перший погляд ми сприймаємо їх як прості «пластмасові дрібнички». Хоча ці іграшки призначаються для досить непростий сюжетно-рольової гри, в ході якої розвивається уяву і логічне мислення. Вони дивують дітей тим, що в лічені секунди перетворюються з світяться кульок в химерних істот. А, якщо розглянути уважніше «філософську» складову цих іграшок, то ми і зовсім зрозуміємо, що вони розповідають своїм маленьким власникам про рівновагу в живій природі. І зовсім не варто відмовлятися від них лише тому, що на перший погляд вони здаються нам дещо дивними.

Барвисті, майже лубочні дерев’яні розвиваючі іграшки припадуть до смаку крихтах близько трирічного віку. Вони будуть дуже горді тим, що самі впоралися зі збором кубиків з малюнками.

Граючи, дитина вчиться взаємодіяти, фантазує, набуває певні навички, такі як поводження з посудом або предметами домашнього вжитку. Іграшкові праски, пилососи, сковороди і каструлі допоможуть вашій дитині швидше соціалізуватися і навчитися обслуговувати себе. При цьому важливо показати дитині, як користуватися цими предметами. Не ламати, не кидати, а саме грати з ними. Без допомоги батьків навіть дитині навчитися грати складно.

Магазини іграшок радують своїм величезним асортиментом

Важливо також пам’ятати про якість іграшок. Бажання дитини все спробувати на смак може зіграти з вами злий жарт. Іграшки повинні бути з безпечних матеріалів і безпечні за формою, тобто не бути гострою або занадто важкою і т. д.

Самий цікавий і привабливий світ іграшок магазин пропонує як чарівну країну, де живуть мрії. Дорослій людині легко заплутатися в цьому достатку. Тим більше, що років 20 тому нічого подібного не можна було собі уявити. Недосвідчені вибором іграшок, діти 80-х приходять в замішання від сьогоднішніх пропозицій. Водяні пістолети, величезні пазли, колекційні машинки та радіокеровані моделі. Як вибрати саме цікаве і корисне? Правильно буде врахувати уподобання дитини, адже ви збираєтеся його порадувати. Навіть якщо ви не зовсім вгадаєте, але будете діяти у вірному напрямку, ваш син все одно буде задоволений. Подарована іграшка порадує не тільки своєю появою, але і явним інтересом до його особистості. Діти це дуже цінують. Особливо якщо ви виявите деякі пізнання в даній грі, і проведете з дитиною деякий час, беручи участь у новій забаві.

Озброївшись знаннями про звички і бажання вашого нащадка, крокуйте в магазин іграшок. Із запропонованого достатку легко можна підібрати що-небудь чудове, викликає захоплення саме у вашої дитини. Ви отримаєте подвійне задоволення. Спочатку, коли будете вибирати подарунок, потім при врученні його малюкові. До того ж продавці-консультанти з радістю розкажуть і покажуть вам новинки, допоможуть із вибором і зможуть підібрати щось унікальне.

Які іграшки купити дитині за віком?

У 1,5 – 2 року всі діти отримують задоволення при грі з водою, крупою, піском, пластиліном. Проте багато батьків не люблять таких ігор, тому що дитина брудниться, з-за чого доводиться постійно прибирати за ним. Але для правильного гармонійного розвитку подібні ігри просто неоціненні!

Слід сказати, що дуже привабливі, улюблені всіма дітьми всілякі конструктори, шнурування, пазли. Розвиваючі іграшки зроблені за таким принципом, щоб допомогти вашому чадо розвивати психічні і моторні функції найкращим чином.

У три-чотири роки малюки вже освоюють нескладні ігри, а значить, їм точно знадобляться іграшкові звірі, ляльки. Причому, це в ідентичній мірі відноситься як хлопчикам, так і дівчаткам. М’ячі, кільця не зайвими будуть, адже їх треба накидати на палиці, а також і нескладні конструктори.

У віці 4-5 років ідеально наявність у дитини різноманітних конструкторів, мозаїк, адже вони чудово збільшують здібності на логічні мислення, фантазію вашого малюка. У малюків з’являється своя власна гра, тому й бажано, щоб у нього були різноманітні ляльки, фігурки тварин, людей.

Редакція bestfacts.com.ua бажає вам знайти ідеальний подарунок для свого малюка. І пам’ятайте — йому дуже важливо вашу увагу і час, який ви проводите з ним разом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: