Норовливий, зухвалий Півень внесе в життя представників всіх знаків східного гороскопу метушню і неминучі зміни.

Тим не менш, рік буде хорошим, особливо для тих, хто не боїться труднощів і готовий збирати удачу по зернятку, створюючи з безлічі щасливих миттєвостей успішне життя.

Рік Півня буде вдалим

Щур

Року: 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Бурхлива вдача Півня привнесе у ваше життя нове хобі і приємні події. Але все ж Щурам варто побоюватися конфліктів (особливо з рідними), адже випадково кинуте слово може поранити до глибини душі. Зірки попереджають, що прийдешній рік – не найкращий час для зміни місця роботи. Намагайтеся дбайливо ставитися до грошей: у другій половині року Щурів чекають великі витрати.

Тим, хто народився в рік Пацюка, варто знайти нове хобі

Півень

Року: 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Хоч покровитель року і буде допомагати вам, але розслаблятися не варто. Рік принесе чимало перспектив для кар’єрного зростання. Головне, правильно ними скористатися. Заміжніх і одружених представників цього знаку чекає гармонія і спокій, а ось вільним чоловікам і жінкам варто поблажливіше ставитися до недоліків оточуючих і уникати ревнощів.

Народжені в рік Півня будуть успішні в усьому

Бик

Року: 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

У рік Півня представникам цього знаку слід навчитися вирішувати свої проблеми самостійно і не забувати іноді себе балувати подарунками. На початку року Бикам потрібно поміркувати про своє здоров’я, необхідно скорегувати свій раціон харчування і записатися на масаж. Адже саме нервова і травна системи можуть дати збій. Півень з Биком зазвичай добре уживаються, але не треба втрачати пильності: обережно поставтеся до нових операцій. Також намагайтеся більше часу приділяти своїй другій половинці.

Бикам іноді варто купувати собі подарунки

Тигр

Року: 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Тиграм варто відмовитися від нових планів і сконцентруватися на поточних питаннях. Не намагайтеся брати на себе занадто багато. Щоб встигати більше, познайомтеся з тайм-менеджментом. Краще ретельно планувати завдання. Такий серйозний підхід переконає начальство, що ви гідні підвищення. Сімейним Тиграм і Тигрицям потрібно прислухатися до своїх близьких. Особливо це відноситься до людей, які вже обзавелися потомством. Враховуйте бажання нащадків і не намагайтеся тиснути їх авторитетом.

Тиграм зможуть добитися, якщо не будуть брати на себе

Кінь

Року: 1954, 1966, 1978, 1990, 2002

У період правління Півня Коні варто обзавестися корисними знайомими, адже не виключено, що ви зважитеся на зміну сфери діяльності. Якщо не бажаєте провести зимові свята в самоті поряд з високою новорічною ялинкою, на початку року уникайте почуття ревнощів і бурхливих з’ясувань відносин. Це відноситься і до Конячкам, тільки повстречавшим свою половинку.

Щоб вирішити проблему в цьому році, Конячці потрібно просто посміхнуться

Кролик (Кіт)

Року: 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Хоч на Кроликів звалиться чималу кількість проблем, миритися з таким положенням справ вони будуть не готові. Астрологи радять не уникати робочих поїздок та знайомств з новими людьми. Підготовку до прийдешнього року потрібно починати заздалегідь, правильно підібравши наряд. Півень любить усе яскраве, тому ви сміливо можете одягатися в яскраві тони, а Кішки можуть дозволити собі прикрасити вечірнє плаття або костюм блискітками, шию – стразами. Якщо у вас є домашній кіт, важливо влаштувати йому свято, запропонувавши ласощі і зафіксувавши на пам’ять його новорічний настрій.

Нові знайомства виявляться дуже приємними

Дракон

Року: 1952, 1964, 1976, 1988, 2000

На любовному фронті представників цього знаку чекають тільки приємні події і сюрпризи. По своїй натурі Дракони досить замкнуті люди, тому вам варто особливу увагу приділити відносинам з колегами. Восени конфлікти на роботі можуть стати причиною відсутності професійного зростання. Великі придбання Драконам варто планувати на початок року.

Дракони можуть отримати сюрприз

Змія

Року: 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

Робота буде приносити вам лише задоволення. Не виключено, що ви вирішите зайнятися власною справою, і Півень поставиться до вашої затії прихильно. Заміжнім представникам цього знаку варто уникати сімейних сварок і флірту з іншими чоловіками. В іншому випадку, прикрашати ялинку в наступному році ви будете на самоті. А ось вільним Зміям залишається тільки позаздрити: вони зустрінуть справжню любов.

Цей рік обіцяє вам успіх у бізнесі

Коза

Року: 1955, 1967, 1979, 1991, 2003

В цілому для вас цей рік буде непоганим. Проте відчувши заступництво Півня, представники цього знаку можуть розслабитися, і це може стати причиною проблем на роботі і погіршення фінансового «здоров’я». Вам не можна лінуватися, так що на наступний день після зустрічі Нового року Козам варто зняти свої карнавальні костюми і задуматися про підвищення професійних навичок. У цьому випадку успіх буде на вашому боці.

Якщо ви налаштовані на успіх, удача буде з вами

Кабан

Року: 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

У прийдешньому році Свинки зуміють забезпечити собі фінансову незалежність. І все завдяки своїй рішучості та цілеспрямованості. Але все ж зірки радять не сильно проявляти свої емоції. Приділіть більше уваги «погоду в будинку», інакше ваша найдорожча половина може поринути з головою в нові романтичні відносини.

Мавпа

Року: 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

У новому році Мавпам не варто чекати допомоги від Півня, вона вам не знадобитися. Все буде йти своєю чергою. Якщо ж у ваші плани входить завдання «звернути гори», ревну працю і допомогу оточуючих допоможуть вам досягти своїх цілей. У січні представникам цього знаку варто уникати необдуманих витрат, є ризик витратити набагато більше, ніж планували. Сімейним Мавпам побоюватися нічого. А от якщо ви ще тільки плануєте узаконити відносини, ретельно обміркуйте своє рішення. Ваша човен кохання може розбитися про побутові проблеми і брак грошей.

Мавп чекає спокійний рік

Собака

Року: 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

На роботі у «Песиків» все буде складатися вдало, і цьому сприятиме ваше доброзичливе ставлення до оточуючих. Якщо ви давно мрієте про просування по кар’єрних сходах, саме час почати діяти. Також рік буде вдалим для вступу в університет. Як сімейним, так і вільним Собакам рік Півня принесе романтичний настрій і приємні сюрпризи.

Найвдаліший час для вас - це сьогодні

Редакція бажає вам відмінного настрою і запрошує подивитися на самі незвичайні новорічні ялинки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: