Вибрати оздоблювальні матеріали завжди не просто, особливо якщо мова йде про ванної та кухні, де є певні вимоги до характеристик обробки.

Який стеля підійде для ванни?

Найважливіше умова для оздоблювального матеріалу для ванної – це вологостійкість. І чим менше приміщення, тим вищі вимоги до стійкості до вологи. На сьогоднішньому ринку варіантів вологостійких матеріалів досить багато. Тому вибір треба здійснювати виходячи з власних смаку і фінансових можливостей.

Види стель

Стелі для ванної можуть бути фарбованим, навісними, натяжними, підшивними. Також користуються популярністю різноманітні фактурні стелі, наприклад, модульні, рейкові плиткові. Такі стелі гарні, якщо Ви хочете домогтися певного візуального впливу на геометрію приміщення, візуально звузити або розширити його.

Якщо стелі дуже високі, тому можна зробити їх багаторівневими. Наприклад, прямо над ванною може розташовуватися досить велика конструкція з гіпсокартону з вбудованими світильниками.

Підвісна стеля для ванної кімнати

Натяжні стелі не часто вибираються для ванної кімнати, але сучасні технології дозволяють зробити такі стелі стійкими до вологості і високій температурі. Сьогодні на ринку є величезний вибір компаній-виробників.

Фарба для стелі

Дещо осібно стоїть фарба для стелі. Поки що цей варіант не особливо популярний. Фарба – найдешевший обробний матеріал. При цьому сучасні вологостійкі фарби практичні і чудово виглядають. Мінус фарби полягає в тому, що в стелю неможливо буде вмонтувати світильники або ж приховати комунікації, якщо вони проходять під стелею. З часом фарба може вбирати бруд і темніти. До того ж оздоблювальні роботи тут не можна назвати дуже простими, особливо якщо Ви хочете, щоб стеля виглядав ідеально рівно.

Редакція bestfacts.com.ua радить уважно вивчити всі типи наявних на ринку стель і здійснити усвідомлений вибір, доцільний як з точки зору дизайну, так і з точки зору практичності.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: