У Японії широко поширені страви з використанням морепродуктів і рису, за якої існує велика кількість видів.

Рис підходить для приготування тисячі страв

Кожен з цих типів позначається окремим ієрогліфом, а також призначений для різних страв. Якщо ви вирішили приготувати суші самостійно, вам особливо важливо знати, в чому їх відмінність.

Чим відрізняються різні види?

Японський рис – найбільш часто використовуваний продукт національної кухні країни Висхідного сонця. За видом і складом вона буває:

Для суші добре підійде рис урутимаи

— урутимаи(короткозерная різновид, яка має солодкий і насичений смак; після варіння робиться особливо липким);

— генмаи (коричневий рис з підвищеним вмістом клітковини; найбільш поживний, але готується довше, ніж інші);

— мотигоме (володіє короткими солодкими на смак матовими зернами; після варіння стає дуже щільним, тому годиться для приготування рисових тістечок і бісквітів).

Рисові пиріжки - особливе ласощі

Рис відрізняється способом обробки і буває шелушенным і шліфованим.

Рис лущений при обробці позбавляється тільки поверхневого шару, саме тому всі поживні речовини залишаються всередині. Він набагато довше вариться і прожовується, однак надає організму всі необхідні для функціонування речовини. Його навіть називають «живим», так як при належному догляді і кліматі може дати паростки.

Як вибрати і приготувати рис для суші Шліфований рис, на відміну від шелушенного, ретельно просіюється, позбувається всіх паростків і висівок. Він має особливо тривалим терміном зберігання, крім того, з часом такий вид рису не втрачає своїх смакових якостей.

Особливості рису

У всіх сортів японського рису є одна особлива якість – підвищена клейкість для того, щоб їх зручно було брати паличками. Крім того, вони легко тримають форму і не розвалюються. Саме тому одне з найбільш популярних застосувань цього продукту – приготування суші.

Рис - основа японської кухні

Для цієї мети краще всього брати шліфований, так як він довше зберігає форму, крім того, його навіть можна підфарбовувати спеціальними барвниками для більшої естетики.

Редакція bestfacts.com.ua вважає, що вибір рису – справа тонка, але спробувавши різні види, ви обов’язково знайдете той, який вам сподобається. Також ми запрошуємо вас познайомитися зі статтею про найнебезпечніших стравах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: