Незважаючи на те, що технології вже просунулися далеко і розмір екрану телевізорів чи моніторів у вашому будинку залежить тільки від пухлости вашого гаманця, проектори ще не зжили себе. Навіть в кінотеатрах використовуються величезні полотна і якісне обладнання, проецирующее на них потрібне зображення. Таким нехитрим чином навіть вдома можна організувати кінотеатр, маючи в наявності білу стіну або полотно для неї. Адже проектори вже давно перестали бути ексклюзивом, доступним тільки серйозним підприємствам.

Які бувають проектори?

Умовно проектори можна поділити за двома параметрами: спосіб проекції зображення і безпосереднє призначення обладнання.

Самі старі моделі працюють на основі електронно-променевого проектування, але із-за складності в установці, громіздкого розміру і високої ціни, вони ніякого відгуку в серцях покупців не знайшли. Тому подібні проектори навіть не отримали широкого виробництва – вони випускаються в невеликих кількостях.

Повною протилежністю вищезгаданої моделі є рідкокристалічний проектор. Вони не тільки набагато простіше у використанні і установці, але і представлені в широкому діапазоні цін. Так, наприклад, бюджетні моделі не можуть похвалитися зображенням високої якості, але вони цілком підходять для презентацій в компаніях або навчальних закладів. У той же час, моделі дорожче нададуть своєму власникові картинку HD якості.

Сучасні проектори можуть похвалитися чудовою картинкою

Основним конкурентом РК-проектора є DLP-проектор. Вони знаходяться приблизно в одній ціновій категорії і надають широкий вибір моделей з різними областями застосування. У колах користувачів вже давно йдуть непримиренні суперечки про «дефект» DLP технологій. Він проявляється в райдужних колах, які стають видимими при високому контрасті зображення. Питання це спірне, так як багато хто також стверджують, що нічого подібного не помічають.

Проектор зоряного неба

Крім масштабних моделей, можна купити проектор, який буде виконувати роль нічного світильника. Це проектор зоряного неба – маленький циліндр, який в повній темряві зможе спроектувати справжні зірки створить чарівну атмосферу у вас в кімнаті.

Такий чудовий нічник порадує не тільки дитини, але і дорослого. Кому не сподобається посидіти під зірками, не виходячи з власної квартири і навіть кімнати?

На якій відстані вішати проектор?

При установці проектора головне, що варто врахувати – він не повинен заважати вам при перегляді фільму, наприклад. Згадайте, де висить проектор в кінозалі – далеко за спинами глядачів. У домашніх умовах також варто спиратися саме на цей фактор.

Незважаючи на те, що мінімальна відстань проектора від полотна має становити 70 см, на думку редакції bestfacts.com.ua краще розташовувати проектор в декількох метрах від полотна, щоб забезпечити максимальну якість зображення і зручність глядачам.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: