Технологічний прогрес не стоїть на місці. Сьогодні смартфони, планшети та інші пристрої є у дітей і у дорослих, і те, що раніше було розкішшю, сьогодні доступно всім. Захистити дитину від технологій неможливо, так чому б не витягувати з прогресу користь? Сучасні батьки все частіше задаються питаннями про те, як правильно використовувати технології, щоб принести дитині користь, а не шкоду. Сьогодні ми поговоримо про планшетах.

Розвиваючий планшет для дітей

Планшет — це пристрій, по потужності порівнянне з комп’ютерної, що володіє порівняно великим дисплеєм і простим управлінням за допомогою сенсорного екрану. Деякі виробники створюють планшети, які призначені для розвитку дітей. У чому їх відмінність від звичайних планшетів?

Дитячі розвиваючі планшети володіють рядом функцій, які ви не знайдете в звичайних планшетах. Приміром, оформлення операційної системи і всі додатки підібрані спеціально для дітей. Реклама в додатках відсутня, як і відсутні непотрібні дітям програми. Основна частина додатків – розвиваючі ігри для дітей різних віків.

Планшет можна використовувати для малювання

Батьківський контроль, що дозволяє блокувати доступ до невідповідним для дітей сайтів, на деяких дитячих планшетах можна здійснювати дистанційно. Крім того, часто планшети більш стійкі до ударів та інших пошкоджень, що також важливо для дитини.

Але якщо ви плануєте брати планшет для всієї родини, а не тільки для дитини, то дитячий планшет буде сильно поступатися звичайного планшета.

Скільки часу дозволити дитині сидіти з планшетом?

Зовсім не секрет, що тривалий час за планшетом може принести більше шкоди, ніж користі. Так скільки ж часу може проводити дитина за планшетом?

Згідно думки вчених, дітей п’яти-шести років не варто проводити за планшетом більше 25 хвилин. Якщо ж ви в дорозі, або десь у черзі, то потрібно давати дитині п’ятнадцятихвилинний відпочинок кожні півгодини.

Чим старше дитина, тим більше часу він може проводити за планшетом. І це пов’язано не тільки з впливом на фізичне здоров’я. Мозок дітей не може занадто довго концентруватися на одному і запам’ятовувати одноманітну інформацію, тому розвиваючі ігри не будуть приносити більше користі, якщо дитина буде цілодобово в них сидіти, досить тридцяти хвилин в день.

У вісім років дитині не варто проводити більше сорока хвилин без перерв за планшетом. Тим дітям, які старше десяти років, планка піднімається до півтора години, з обов’язковими перервами.

Розвиваючі ігри для дітей

Щоб планшет приносив користь, краще всього давати дітям розвиваючі ігри. В інтернеті можна знайти безліч ігор на різні теми, які призначені для розвитку дітей різних віків. Як правило у них приємний інтерфейс, приємна графіка і дитячі герої, що відрізняє їх від ігор для дорослих. До того ж для дітей ігри часто містять корисну інформацію і елемент навчання.

На думку редакції bestfacts.com.ua, чудовим варіантом будуть вітчизняні розвиваючі ігри, які доступні у великій кількості. У них діти зустрінуть героїв улюблених мультиків, що викличе великий інтерес.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: