Одне з найприємніших дій, перед якимось святом – це похід по магазинах за подарунками. Але, в той же час, це ускладнюється тим, що подарунки перед цим необхідно вибрати, що вже не так радісно і легко. Адже ми хочемо привітати своїх близьких чимось якісним, красивим потрібне, а не подарувати чергову чашку з ім’ям, яка буде порошитися в дальньому кутку кухонного шафи.

Який подарунок на річницю весілля дарувати?

Особливий привід для привітань і подарунків – це річниця весілля. Ось вже коли точно слід дарувати щось корисне для дому і сім’ї. Можна відштовхуватися саме від побутової теми і піднести в подарунок яку-небудь кухонне начиння, дрібну побутову техніку, різні корисні дрібниці або красивий набір посуду. Можна подарувати щось, відповідне «матеріалу» прийдешньої річниці – набір для ванної з дерева на п’яту річницю, фаянсовий чайний сервіз на дев’яту, постільна білизна мереживне на тринадцяту, фарфоровий набір посуду на двадцяту.

Оригінально подарувати гроші

Головне, що варто пам’ятати при виборі подарунка друзям або рідним на річницю весілля – ви даруєте подарунок не одній людині, а сім’ї, тому, звичайно ж, мереживну білизну або дриль не стануть найкращим вибором.

Який зробити подарунок своїми руками?

Як не крути, а подарунок, зроблений своїми руками – це щось оригінальне і по-особливому дороге і приємне, адже людина, створюючи його, вклав всю свою душу.

Сьогодні, наприклад, дуже модними стали інтер’єрні іграшки – ляльки тільди, місячні зайці, равлики і літаючі котики. Пошити подібні іграшки не складе великих труднощів, якщо ви більш-менш вмієте поводитися з ниткою і голкою.

Подарунок подрузі своїми руками

Для людини, яка завжди користується щоденником, спробуйте зібрати блокнот в техніці скрапбукінг, з ароматичними сторінками і красивою обкладинкою.

У будь-якому випадку необхідно відштовхуватися від інтересів людини, тоді подарунок займе почесне місце в його будинку і завжди нагадає про вас.

Фотоподарки на день народження

Фотоподарки завжди були і залишаються одними з найбільш популярних подарунків, особливо, якщо врахувати, наскільки розширився сьогодні вибір – це і футболки, чашки, і подушки, і навіть торти. На день народження людині не соромно подарувати що-небудь з його зображенням, це не буде схоже на культ особистості, адже цей день справді належить йому. Купити подарунок такої тематики можна в будь-якому фото-магазині.

З розвитком технологій і появою все нових і нових гаджетів, особливу популярність завоювали цифрові фотоальбоми і фоторамки. Адже це дуже корисно і зручно – сьогодні у тебе на письмовому столі стоїть одна фотографія, завтра інша і для цього не треба кожен день витягувати фотографію з рамки і вставляти іншу, досить завантажити знімки на носій фоторамки і міняти їх одним натисненням клавіші. Та й замість п’яти фотоальбомів на полиці може стояти один, зате цифровий, в який помістяться не тільки минулі, а й майбутні поїздки на море, на шашлики, в ліс.

Редакція bestfacts.com.ua радить вибирати подарунок від душі, адже ціна не завжди має значення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: