Мерседес – це марка автомобілів, яка вже давно стала синонімом добробуту, успіху та високого соціального статусу. Вже офіційно ця марка називається «представницької».

Мерседеси - королі доріг

Які класи Мерседесів бувають?

Класи Мерседесів поділяються за типом і розміром кузова і називаються по літерам латинського алфавіту. Усього розрізняють сім різних класів: — Клас A – найбільш компактні моделі Мерседес. Це самий маленький автомобіль з усіх можливих, кузов у них може бути тільки хетчбек. Якщо у вас немає трьох дітей, яких треба возити в машині, але ви в той же час бажаєте стати власником якісного авто німецького виробництва – цей клас для вас. Він забезпечить вам найнеобхідніше – комфортне пересування по місту.

Mercedes - компанія з історією

— Клас B – володарі такого ж кузова, як і попередник – хетчбек. Але ці моделі відрізняються більшою місткістю, що робить їх придатними автомобілями для невеликих сімей.

— Клас З найбільш представницькі Мерседеси. Також вони відрізняються найбільш вигідним співвідношенням ціна-якість. Клас С – це седани, оптимально поєднують внутрішнє зручність і зовнішню красу.

— Клас Е – моделі, що відрізняються високим рівнем комфорту. Також ця модель передбачає велику різноманітність – седан, купе, універсал і навіть кабріолет.

— Клас S – ці автомобілі призначені для тих, хто хоче, щоб їх статус було видно по їх машині. Розкіш, престиж, солідність – ось ті слова, які характеризують Мерседес S-класу.

— Клас G – більш «брутальні» представники марки. Представлені джипами, які вдало поєднують зручність у пересуванні по місту і здатність їздити у важкопрохідних місцях.

Салон Мерседеса відрізняє високий рівень комфорту

— Клас М – клас позашляховиків, які відмінно підійдуть тим, хто любить самостійно подорожувати на машині, забрідаючи в саму глушину, з якою автомобіль класу М з легкістю виїде.

— Окремо можна виділити клас Мерседес CLS– п’ятидверний автомобіль з кузовом «купе».

Який привід у Мерседеса?

Автопром Мерседес раніше виробляв автомобілі тільки з повним приводом, але на сьогоднішній день багато моделі стали передньоприводними. В основному передній привід у моделей класів А і В.

Але, незважаючи на те, що Мерседес активно працює над передньоприводними і задньопривідним автомобілями, вони також не відмовляються і від свого «спадщини» — адже більшість класів і моделей Мерседес оснащені саме повним приводом.

Огляд Mercedes-Benz E-Class 2016 (W213)

Який Мерседес найнадійніший?

Мерседес CLS вважається однією з найбільш популярних моделей німецького автоконцерну. Він був представлений вже 10 років тому, але не втрачає своїх позицій і донині. Його надійність, презентабельний зовнішній вигляд і комфорт, який він може надати своєму власникові – саме ці якості спонукають людей купити Мерседес CLS. На сьогоднішній день по Росії представлена велика кількість компаній, головна спеціалізація яких — продаж авто мерседес, починаючи від дилерських центрів з новими автомобілями і закінчуючи компанія з продажу потриманих машин. Головне вибрати свій ціновий діапазон.

Як збирають Mercedes Benz у Німеччині Редакція bestfacts.com.ua закликає своїх читачів бути обережними на дорогах, навіть якщо ви за кермом розкішного автомобіля і рекомендує познайомитися зі статтею про те, як вибрати автомобільний килимок

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: