З моменту народження дитини важливо подбати про те, щоб забезпечити йому спокійний і здоровий сон. Адже відомо, що діти ростуть саме уві сні. Як здорово після довгого дня, повного всього нового і цікавого, зануритися в солодкий довгий сон, в якому б чекали нові пригоди і відкриття!

Тому важливо, щоб матрац на дитячому ліжечку було придатним не тільки для особливостей ортопедичного будови малюка, але і був обраний відповідно до його віком. Вибір і купівля матрацу – справа вкрай серйозне. Від того, наскільки зручно ваша дитина буде почувати себе під час сну, залежить розвиток його хребта, формування постави і деякої групи м’язів.

Вибір наповнювача

Найпопулярнішими матрацами для малюків вважаються кокосові матраци. Особливо вони гарні для незміцнілих м’язів немовлят. Койра кокоса забезпечує рівень жорсткості, саме такий, який необхідний для формування скелету дитини на початкових етапах розвитку. Він гіпоалергенний, вологостійкий і добре забезпечує повітрообмін.

Латекс теж має безліч переваг. Цей матеріал екологічно чистий і, завдяки натуральній основі, не викликає алергії у малюка. Завдяки своїм якостям, він здатний підтримувати потрібний мікроклімат. Латекс досить добре пропускає повітря, перешкоджає розвитку бактерій і гниття.

Для новонароджених ідеально підходить матрац, наповнений кокосовою койрою

Пінополіуретан – найбільш дешевий з усіх розглянутих видів внутрішньої набивання матраца. По суті він є економним варіантом латексу. При цьому він наділений всіма властивостями латексу.

Матраци на основі вати або поролону краще не розглядати, незважаючи на їх дешеву вартість. Вони можуть завдати шкоди здоров’ю малюка. У них можуть накопичуватися і розмножуватися бактерії. Від сну на такому матраці може відбутися деформація хребта. Мінусом буде те, що цей матеріал швидко вбирає вологу, практично відразу втрачає форму і не прослужить вам довгий час.

Жорсткість дитячого матраца

Жорсткість дитячого матраца вибирається в залежності від віку дитини. З першого дня життя і до 7 років відбувається розвиток м’язів і кісток, в цей період маляті найкраще спати на матраці з великим рівнем жорсткості. З 7 до 12 років можна розглядати матрац, середній по жорсткості. Хороші жорсткі ортопедичні матраци продаються в інтернет-магазині «Проект тепла». Великий вибір різних розмірів і чохлів матраців до них дозволить правильно обладнати колиска або дитячу ліжечко. Всі представлені в асортименті магазину матраци відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Матрац: пружинний або безпружинний?

Для дітей з першого дня життя і до 7 років краще купувати матрац жорсткий і безпружинний. Це робиться для того, щоб у дитини формувалася правильна постава. Купити матрац безпружинний краще з кокосовим або латексним наповнювачем, але можна розглядати і деякий моделі на основі пінополіуретану. До вибору матраца для дітей старше 7 років потрібно підходити з урахуванням анатомічних особливостей.

Дитячі матраци повинні бути достатньо жорсткими, щоб добре розвивалися м'язи і кістки

Дуже важливо підібрати матрац для вашої дитини з урахуванням зручності, ортопедичних особливостей і віку. Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, дорослій людині складніше виправити недоліки постави і будови кісток, тому не варто ускладнювати життя своєї дитини, примушуючи його спати на неякісному матраці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: