Сучасні виробники пропонують величезний асортимент постільної білизни. У наші дні можна придбати комплект будь-якого розміру і кольору. Так і тканини, з яких шиється білизна, вельми різноманітні.

З якої тканини шиють постільну білизну?

Одним з найпопулярніших матеріалів для виготовлення білизни є звичний нам бавовна. Але на цінниках у магазинах ви навряд чи знайдете напис «бавовняна постільна білизна». Всі бавовняні тканини мають свою окрему назву залежно від способу переплетення ниток. Найбільш популярними можна назвати батист, ситець, сатин, бязь. Бавовняні тканини — найкращий матеріал для постільної білизни для дітей.

Ще одним досить популярним матеріалом для виготовлення постільних тканин є льон. Білизна з льону виходить грубуватим і дуже дорогим, тому найчастіше в промисловості використовується його суміш із бавовною — напівльон.

Шикарне постільна білизна шиють з шовку. Цей матеріал має високу ціну і вельми незвичайний у використанні. Така постіль на любителя — вона холодна й слизька. Та й випадки підробки шовку вельми поширені.

Відносно недавно в нашій країні популярність придбало білизна виготовлена з волокон бамбука. Бамбукова тканина м’яка і ніжна, але, в той же час, міцна.

Дихаюче білизна з бавовняних тканин

Широко поширені на ринку комплекти, виготовлені з синтетичних тканин. Ціна на таку білизну досить доступна. Але чи варто купувати постіль, яка відрізняється високим ступенем електрізуемості, може викликати алергічні реакції, провокує поява грибків.

Яке дитяче постільна білизна вибрати?

На якому б типі тканини ви не зупинили свій вибір, купуйте постільну білизну відомих виробників.

При якій температурі прати постільну білизну?

Різні види тканини вимагають різного способу прання. Часто всю потрібну інформацію ви знайдете на етикетці. Але можна виділити основні правила прання білизни.

Бавовняні тканини світлих відтінків необхідно прати при температурі близько 60 градусів. А ось за такою ж тканиною, прикрашеною малюнком, краще доглядати за 40о.

Льон дуже невибагливий і витримує температуру 60 градусів. Шовк вимагає турботи, його перемо при 30о. Синтетика зазвичай вимагає температури не вище 40.

На загальну думку редакції bestfacts.com.ua найбільш підходящим варіантом для спальні є бавовняні набори — бязь, сатин. Така білизна зручно, екологічно і порівняно недорого.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: