На що треба звертати увагу при виборі мобільного кондиціонера?

Якщо ви живете на знімній квартирі або виїжджаєте на літо на дачу, то найкращим порятунком від літньої спеки для вас стане придбання мобільного варіанта системи для кондиціонування повітря.

Мобільний кондиціонер підійде для знімної квартири

Переваги мобільного кондиціонера

1. Найголовніший плюс – це відсутність необхідності монтажних робіт. Такі кондиціонери можна легко переміщати з одного приміщення в інше. Прилад починає охолоджувати повітря в квартирі після того, коли спеціальний шланг виведений через вікно на вулицю. По ньому відбувається отводка акумульованого тепла. При цьому у віконних рамах робляться спеціальні отвори відповідно до розміру шланга.

Кондиціонер подарує прохолоду в спеку

2. Сучасні мобільні спліт-системи оснащені таймером і пультом, тому їх експлуатація стає для вас більш комфортною.

Мобільні кондиціонери компактні

3. За функціональними характеристиками мобільні кондиціонери для приватних будинків не поступаються стаціонарним. У них також вбудовуються іонізатори і фільтри для очищення повітря. Так що з появою в будинку нового обладнання ви набуваєте не тільки охолоджений, але і корисний для здоров’я повітря.

Іноді можна скористатися найдавнішою системою клімат-контролю

Воно регулює вологість повітря, вентиляцію і обігрів. Температура і швидкість вентилятора підтримуються автоматично. Якщо температура нижча 8 градусів за Цельсієм, то деякі моделі мають можливість підключення електричного обігріву.

4. Всі моделі мають сучасний дизайн, елегантні і компактні.

Вибір кондиціонера Редакція bestfacts.com.ua бажає всім своїм читачам прохолодних романтичних вечорів серед спекотного літа.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: