При виконанні будівельних робіт важливо розуміти, які засоби механізації слід застосовувати. Правильний підбір техніки дозволить заощадити багато сил і, що важливіше, грошових коштів! Якщо ж ви плануєте придбати техніку у власність, то це питання постає ще гостріше, оскільки варто враховувати не тільки характеристики машини, але і умови і вартість її експлуатації. Розглянемо основні параметри далі.

Типи екскаваторів

В даний час на ринку присутня величезна безліч екскаваторів, навантажувачів та іншої техніки. З незвички можна легко загубитися в різноманітті і кілька заплутатися. Однак у всього цього різноманіття є досить чітка і проста класифікація (типізація, якщо хочете).

Всі екскаватори поділяються на одноковшові і багатоковшові. Другі застосовуються в основному в кар’єрах, є маломобільними і найчастіше виробляються під конкретні умови кар’єра або майданчика виробництва робіт. Перші ж куди більш поширені їх відносно вільно може придбати навіть фізична особа і використовувати на будівництвах або інших роботах. Також такі машини поділяють на повноповоротні, які здатні обертатися на 360° навколо осі і виконувати завдання в обмеженому просторі, і на неполноповоротные машини, які здійснюють тільки полуповороты від робочої осі.

Міні-екскаватор

В даний час все більшого поширення в містах та селищах отримують міні-екскаватори. Їх переваги очевидні: вони компактні, мало важать, відносно не дорогі в обслуговуванні і мають більш низьку початкову вартість самого агрегату. Таку машину легко можна привезти на об’єкт і в умовах щільної міської забудови виконувати необхідні завдання.

Міні-екскаватори вельми зручні для використання в місті

Більше того, така техніка часто застосовується на зведення торгових центрів або в умовах плывучих грунтів (через свого легкої ваги цей екскаватор набагато ефективніше великих і важких машин). Однак, як і будь-якій техніці, екскаватору потрібне обслуговування. Викладати круглу суму продавцю за обслуговування не завжди розумно, а от хороший сервісний центр дозволить розумно економити при збереженні якісного рівня робіт. Всі типи послуг перераховані на сайті – виконати ремонт маніпулятора, крана або ж поставити нову платформу евакуатора стане простіше, якщо звернутися до цієї компанії. Більш того, є сенс передати на сервісне обслуговування та іншу техніку будівельної організації. А возити ваш міні-екскаватор на спеціально розробленій для цього базі куди приємніше і дешевше, ніж на орендованій техніки!

Важкий екскаватор

Така техніка є елітою серед своїх побратимів. Більш того, досвідчений оператор може зробити за кілька годин те, що і рота солдатів не виконати за цілий трудовий день. Якщо говорити про завдання, то найчастіше така техніка застосовується на будівництві доріг, розробці великих котлованів, кар’єрів і інших важких роботах.

Ремонт гідравліки екскаваторів краще доручити професіоналам!

Саме тому переважна більшість такого обладнання має гусеничний хід, величезний вага і потужність їх двигунів вимірюється сотнями кінських сил. До речі, важким екскаватором вважається той, що в спорядженому стані перевищує 60 тонн.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua сучасна будівельна сфера вже не в змозі обійтися без хорошої механізації, яка дозволяє ставити все більш оптимістичні терміни і виконувати їх без заминок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: