Всі пам’ятають прислів’я «Мій дім – моя фортеця». Раніше люди все частіше мріяли про квартирі в центрі міста, а зараз замислюються про будівництво власного будинку. Якщо у вашій свідомості при слові «дім» виникає цегляна споруда, і ви починаєте підраховувати, скільки ж часу і фінансів доведеться витратити на будівництво поспішаємо вам повідомити, що в сучасному будівництві зараз нові тенденції. Це каркасні і брусові. В надійності і довговічності вони не поступаються цегляним будівель, але коштують набагато менше.

Який будинок краще з бруса або каркасний?

Якщо для вас в пріоритеті споруда в короткі терміни, то каркасний будинок – це ваш вибір. Будівництво з бруса знадобиться ще як мінімум рік «на усадку», оскільки деревина має властивість втрачати вологу, а від цього зменшується висота стін в такому будинку. Тому доводиться вичікувати час і тільки потім починати внутрішні роботи. Будинки з каркаса будуються швидко, до обробки можна приступати відразу ж. Притому для будівництва по каркасній технології вам не потрібно наймати бригаду будівельників, цілком можна впоратися своїми силами.

Фасад будинку з бруса необхідно періодично оновлювати: обробляти антисептичними препаратами (проти грибка і цвілі), фарбувати (для захисту від зовнішнього середовища). У постійному обслуговуванні каркасного будинку немає необхідності.

Каркасні будинки набирають популярність

Важливим питанням в експлуатації приміщень є їх теплоємність. Вважається, що дерев’яні споруди добре зберігають тепло. Але каркасні будинки, за рахунок не такий великий теплоємності, швидше прогріваються, що дозволяє істотно економити на опаленні.

Каркасне будівництво давно користується популярністю в Європі. У нашій країні воно з’явилося порівняно недавно, але вже встигло закріпитися. Погляньте на каркасні будинки СПб, Москви – вони вражають своєю якістю і зовнішнім виглядом.

Як побудувати каркасний будинок своїми руками?

Спорудження краще починати навесні: погода краще, світловий день довше, а до осені такий будинок буде повністю готовий. Для споруди каркасного будинку електрика не потрібно. Головні інструменти – це сокира, молотки, ножівка, а також робочі руки (поодинці будинок побудувати дуже складно, попросіть допомоги у друзів або родичів). На самому початку вам знадобиться проект будинку, креслення. Це під силу зробити самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Тільки продумайте все добре, врахуйте всі нюанси, адже переробляти свою роботу найчастіше дуже складно.

Як побудувати каркасну прибудову до будинку?

Для того щоб збільшити площу будинку, можна зробити прибудову. Якщо застосувати каркасну технологію, то можна істотно заощадити час і гроші. Як і для будівлі будинку, спочатку вам знадобиться проект прибудови, точний розрахунок матеріалів. Коли ці роботи будуть виконані, а закуплені будматеріали – можна приступати безпосередньо до будівництва. Також важливо врахувати, щоб між самим будинком та прибудовою не було дисгармонії у зовнішньому вигляді. Тому оздоблювальні матеріали повинні бути однаковими або ж добре між собою поєднуватися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: