Деяким людям килимок здається таким незначним аксесуаром для автомобіля, однак це не так.

Він створює затишок у салоні, допомагає зберегти чистоту і захистить обшивку. Примітно те, що після покупки авто першим купують саме килимок. Сьогодні їх модно називати на іноземний лад rubber mats або car mats, що власне суті не змінює. Від простоти відходу за ними залежить здоров’я і самого власника авто, і його пасажирів. Так як же правильно купити автомобільні килимки? Давайте розглянемо всі варіанти килимки для салону автомобіля.

Килимки з екошкіри можна зшити на замовлення

Гумовий килимок

Хороший тим, що легко можна підігнати під потрібний розмір, тому часто він продається у вигляді заготовки більшого, ніж вимагається, розміру. Він ідеально лягає в салон будь-якої машини і чудово захищає підлогу автомобіля від сирості і бруду. Великим плюсом є і те, що гумовий килимок не вбирає запахів. Він простий у догляді: сміття можна просто скинути з поверхні, а для вологого прибирання достатньо підставити його під струмінь води і після протерти ганчіркою. Невисока ціна – ще один вагомий плюс.

Гумовий килимок в автомобіль

Текстильний килимок (ворсовий)

Такий килимок має свої переваги. Він влагоемкий. Фахівці вважають, що ворсовий килимок може увібрати в себе до двох літрів рідини. Порівняно з гумовим має меншу вагу. Взимку більш зручний, ніж попередній. Якщо оцінювати зовнішній вигляд, ворсові килимки виглядають привабливо і естетично. Ціна також, як і у гумового килимка, досить демократична. Аксесуар простий у догляді, не вбирають запах, так як ворс на основі поліпропілену, але ось на просушування треба буде виділити час.

Текстильний килимок (ворсовий)

Поліуретановий килимок

Відрізняється він, по-перше, невагомістю; по-друге, высокопрочностью і, по-третє, щільним приляганням. Поліуретановий килимок не має запаху і не усохне з часом, на морозі не затвердіє. Порівняно з гумовим і текстильним, поліуретановий має більш високу вартість.

Поліуретановий килимок

3D-килимки

Любителі повного комфорту можуть звернути увагу на 3D-килимки. Виготовляються вони з екологічної сировини, мають борти і не видають неприємні запахи гуми. Завдяки трьом верствам, волога в салон не потрапляє. Ці диво-килимки відмінно збирають і утримують потрапила пил в салон, за ними досить легко доглядати.

Формований 3D-килимок

Якщо вам хотілося б додати трохи затишку в обстановку салону, редакція bestfacts.com.ua рекомендує почати з заміни килимка. Нехай ваша машина, як перша модниця, має кілька нарядів: килимки на різний сезон року і на будь-який випадок життя. Якщо ж ви налаштовані на більш масштабні зміни — змініть обшивку салону або просто продайте авто. Про те, як підготувати машину до продажу, читайте в нашій наступній статті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: