За останні кілька років онлайн-ігри стали шалено популярними. В них грають дорослі і діти, їх із задоволенням обговорюють в компанії друзів, на них, в кінці кінців, витрачають гроші.

Так давайте ж розберемося, що ж таке онлайн-ігри, які вони бувають і чим вони різняться.

Види ігор онлайн

Онлайн-грою називається комп’ютерна гра, що використовує з’єднання з Інтернетом. Всі онлайн ігри діляться на кілька видів. Самими великими вважаються браузерні і клієнтські гри. В окремий вид виділяють так звані казуальні ігри (від слова casuallis – випадковий), завдання яких полягає тільки в тому, щоб убити час.

Браузерні ігри поділяються, в основному, на три підвиди: MMORPG-гри, що вимагають від гравця розвитку обраного персонажа; покрокові стратегії, де все зводиться до логіки і правильному підходу; та ігри-симулятори, імітують віртуальну реальність.

Гонки - гра для хлопчиків

Клієнтські ж ігри використовують спеціальні програми-клієнти, написані під них. Умовно до цієї групи відносять вбудовані ігри в деяких програмах, наприклад, в ICQ.

Нерідко всі онлайн ігри ділять за гендерною ознакою. Такий поділ цілком зрозуміло і логічно і, по суті, поділяє ігри на два види, залежно від побудови гри, її атмосфери і призначення.

Онлайн ігри для дівчаток

Онлайн-ігри або флеш-ігри для дівчаток відрізняються особливою розважальної атмосферою, і найчастіше спрямовані на повторення якихось звичних дій, зав’язані на реальну життя. Вони підкреслюють образ дівчинки як майбутньої модниці, господині, матері.

Тут і ігри в салон краси, гри в дочки-матері, приготування їжі та прибирання по будинку. Практично всі онлайн ігри для дівчаток імітують майбутню реальну життя або ж дозволяють насолодитися пригодами героїв улюбленого мультфільму. Як і належить іграм для дівчаток, вони яскраві, кумедні, часто навіть легковажні.

Онлайн ігри для хлопчиків

Флеш-ігри та онлайн-ігри для хлопчиків, зрозуміло, істотно відрізняються від тих же ігор для дівчаток. Зрештою, хлопчики куди більш войовничі, і їх цікавлять зовсім інші речі. Тому ігри для хлопчиків побудовані на стратегії і тактики військових дій, мають на увазі постійні пригоди, пошук яких-небудь скарбів і імітацію збройних зіткнень.

Хлопчики із задоволенням грають в ігри, де треба стріляти, втікати, шукати вихід з лабіринтів або складних ситуацій. Чоловічий мозок дуже відрізняється від жіночого, тому більшість ігор для хлопчиків спрямовані не на створення реальних ситуацій, а, навпаки, на створення ситуацій, які зазвичай в житті не відбуваються. Флеш ігри, придумані для хлопчиків часто агресивні і навіть жорстокими.

На думку редакції bestfacts.com.ua, онлайн-ігри дуже цікаві та іноді навіть корисні. Вони не тільки допомагають вбити час, але й моделюють ситуації, в яких доводиться мислити і розвивати певні якості особистості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: