За результатами опитування, проведеного серед жінок від 20 до 45 років, виявилося, що 90% з них не задоволені своєю фігурою.

Щоденні стреси, нервове напруження, малорухливий спосіб життя, сидяча робота, відсутність фізичних навантажень призводять до того, що організм починає накопичувати зайві кілограми.

Займаємося спортом вдома

Результат — зайва вага, дискомфорт, хронічна втома, невпевненість у собі, проблеми зі здоров’ям. І чим раніше буде вжито заходів щодо позбавлення від зайвого жиру, тим швидше можна буде побачити результат.

Відсутність часу на відвідування тренажерного залу — не привід впадати у відчай! Схуднення в домашніх умовах вважається не менш дієвим. Тренування повинні бути регулярними, не менше 4 разів на тиждень, а вправи для схуднення потрібно виконувати максимально усвідомлено і якісно. Будинки рекомендують займатися в ранкові години. Це дасть можливість «включити» м’язи, змусить їх працювати на протязі всього дня навіть під час звичайної ходьби.

Домашні вправи для схуднення

Базова вправа, задействующее м’язи сідниць, спини, ніг і навіть живота — присідання. Правильність виконання присідань вкрай важлива. Спина повинна бути рівною. В самій нижній точці коліна повинні знаходитися над ступнями.

Домашні вправи не гірше занять в фітнес-центрі

Від вихідного положення стоп залежить навантаження на певну групу м’язів. Присідання з широкою розміщенням ніг будуть сприяти схудненню стегон з внутрішньої сторони. Привести в тонус сідниці можна під час присідань, поставивши ноги на ширині плечей. Випади допоможуть підкачати передню, задню поверхню стегна і візуально «округлити» попу. Техніка виконання проста: одна нога відводиться максимально назад, під час присідання вся навантаження перенесена на передню ногу. Потрібно прагнути до того, щоб в нижній точці стегно було паралельно підлозі.

Щоб уникнути звикання слід змінювати черговість вправ, збільшувати кількість підходів. Для ефективного спалювання жиру кількість повторів кожної вправи має бути не менше 30. Легка біль у м’язах є нормою після кожного тренування. Якщо цього не відбувається, потрібно збільшити навантаження, додавши вагу.

Вправи для схуднення ніг

Стегна є проблемною зоною більшості жінок. Додати ніжок стрункості допоможе легка ранкова пробіжка, що гарантує інтенсивне спалювання жиру. Насичення організму киснем може значно прискорити обмін речовин.

Вправи для схуднення ніг Самим продуктивним вправою для схуднення вважається підйом ніг лежачи на боці, животі або спині. Навантаження в цьому випадку спрямована на бічну, задню, передню поверхню стегна. Під час підйому ніг стоячи, у роботу включаються м’язи сідниць. Виконувати вправи слід повільно, на видиху м’язи повинні напружуватися.

Вправи для схуднення боків

Зменшити обсяг талії можна за допомогою обруча або хула-хупа. Цей спортивний снаряд допомагає збільшити кровообіг в проблемній зоні, що буде сприяти схудненню.

Просте, але продуктивне вправа для схуднення боків — нахили вперед, назад або в сторони. Аналогічну вправу, відоме з шкільної програми — млин, також є дуже ефективним.

Формуємо талію з боків

Вправи для схуднення живота

Схуднути конкретно в зоні живота неможливо. Присвячувати тренування безперервного прокачування преса просто безглуздо. Жир все одно буде йти рівномірно з усіх ділянок тіла, а надмірне навантаження на прес може призвести до збільшення обсягів м’язів у цій області. Вправи для живота слід виконувати в кінці тренування.

7 вправ для живота Для досягнення результату достатньо трьох базових вправ:

лежачи на спині, відривати лопатки від підлоги (не затискаючи шию);

лежачи на спині, піднімати прямі ноги до кута в 90%;

«ножиці» — лежачи на спині почергове зводити лівий лікоть з правим коліном і навпаки.

Ці вправи дадуть можливість ефективно прокачати верхні, нижні, косі м’язи преса.

Увімкніть улюблену музику і тренуйтеся із задоволенням

Охочим схуднути слід знати, що позбавлятися від жиру тільки за допомогою дієт шкідливо для здоров’я. Недолік калорій спровокує втрату жирової, а м’язової маси. Самий ефективний спосіб схуднути — виконувати вправи, які сприяють зростанню м’язів і правильно харчуватися.

Редакція bestfacts.com.ua сподівається, що наша стаття допоможе вам зробити фігуру більш підтягнутою і запрошує вас пройти тест міфах про схуднення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: