Вибираючи вікна для будинку, ви повинні керуватися не тільки популярністю того чи іншого виду вікон, не тільки їх естетичною красою. Потрібно враховувати загальний стиль приміщення, вологість і температуру повітря, властивості матеріалу та інші фактори. В Росії і в світі в останні роки спостерігається тенденція повернення до дерев’яних вікон. Наситившись дешевим штучним матеріалом — пластиком, люди по достоїнству оцінили натуральний — дерево, його екологічність, здатність утримувати тепло, звукоізоляційні якості, непередавану атмосферу затишку. Кращого матеріалу для вікон в будинку, ніж дерево, не знайти.

Якого кольору вибрати вікна?

Насправді все залежить від дизайну приміщення, але є і кілька загальних порад з вибору кольору дерев’яної віконної рами. Найбільш практичними будуть відтінки з середини палітри, вони, як правило, універсальні. Темний колір виглядає красиво на великих вікнах в просторій кімнаті, він візуально зменшує простір. Світлий підійде для маленьких і середніх віконець, він освіжає і ніби висвітлює приміщення.

Зверніть увагу, куди ваші вікна виходять на сонячну або тіньову сторону, на відкриту всім вітрам або на тиху вулицю. Темна рама може швидко вигоріти на сонці, а світла занадто мазка, до того ж на світлій рамі видно структура бруса.

Утеплюємо дерев’яні вікна на зиму

Однак будь-яке вікно потребу в підготовці до зимового періоду. Для початку вікна, точніше скла, потрібно дочиста вимити. Дивний рада напередодні сезону вітрів, дощів і снігів? Аж ніяк. Тепло може йти з дому у вигляді інфрачервоного випромінювання, а сприяє цьому брудне скло, тоді як скло чисте допоможе зберегти тепло.

Красиві наличники для вікон

Також уважно перевірте укоси і простір під підвіконням. Якщо ви виявили «містки холоду», можна зашпарувати гумовим ущільнювачем або клейким поролоном.

Вікна від dana-vostok.ru практично не потребують додаткового утеплення завдяки унікальній формулі дерев’яного склопакета 4-20-4, двома контурів ущільнювача і запірної фурнітури.

Чому потіють вікна дерев’яні?

Те, що ми називаємо «потіють вікна» — це не що інше, як конденсат. Чим вище температура повітря в приміщенні, тим більше вологість повітря, тим більше вологи у вигляді конденсату опадає на вікна при будь-яких перепадах температур, навіть якщо в кімнату просто внесли річ з вулиці. Що вікна не потіли, потрібна хороша система вентиляції, яка забезпечить нормальний повітрообмін.

Також редакція bestfacts.com.ua радить встановлювати батареї під вікнами, вішати штори, звернути увагу на ширину підвіконня. Всі ці заходи допоможуть знизити різницю в температурах в районі вікна і уникнути зайвого утворення конденсату.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: