Які столи і столики обов’язково мають бути у вашому домі?

Здається, що вночі всі кішки сірі, що китайці на одне лице, що всі столи… Ось тут стоп! Бо в царстві столів існує сувора ієрархія, всі повноваження розподілені, а кількість видів і моделей зашкалює.

За накритим столом збирають найдорожчих людей

Які бувають столики

Друзі, не треба плутати: є столи, а є столики. Ну, які можуть бути столики? А ось послухайте: столики журнальні, кавові столики, сервірувальні столики, туалетні столики.

— Журнальний Столик призначений не тільки для газет і журналів, як можна судити по його назві. Це предмет інтер’єру. Він прекрасно виглядає і в спальні, і у вітальні, і в передпокої. Він створює затишок в будинку. На нього можна покласти всі самі необхідні дрібниці, які завжди повинні бути під рукою: телефон, пульт телевізора, книгу, журнал, чашку кави.

Дизайнерські журнальні столики можуть бути незвичайними

Столик кавовий призначений для чайно-кавових бесід. Його часто використовують у вітальнях в якості підставки під фрукти, легку закуску і, звичайно, напої. Його особливість – це майже завжди предмет мистецтва.

Невеликий кавовий столик - прикраса інтер'єру

Сервірувальний Столик використовується для трапез у вітальні. На ньому дуже зручно і легко підвозити з кухні чайник, чайну посуд, наповнені десертом тарілки, менажниці.

На сервировочном столику зручно возити посуд

Туалетний столик використовується для зберігання косметики, шпильок, прикрас, біжутерії.

Які бувають столи

Лев Миколайович Толстой писав: «Щасливий той, хто щасливий у себе вдома». І вдома ми хочемо мати не тільки столики, але і, звичайно, столи. Серед останніх теж можна виділити декілька груп: столи письмові, комп’ютерні,обідні.

Столи зі скляною стільницею виглядають невагомими

Письмовий стіл ідеально підходить для роботи з документами і паперами, для виконання домашніх завдань школярами і студентами, він просто необхідний для домашнього кабінету.

За фен-шуй для головного столу краще вибрати стільницю непрозору

Комп’ютерний стіл знадобиться для роботи за персональним комп’ютером. Звичайна домашня меблі не пристосована для розміщення на ній техніки зі зв’язками проводів. Комп’ютерний стіл дозволяє оптимально розмістити оргтехніку та всі необхідні для роботи речі.

Комп'ютерні столи дизайнери не залишили без уваги

Ну і, звичайно, цар всіх столів – обідній стіл. Він є в кожному будинку і використовується для прийому їжі, для сімейних сніданків, обідів, вечерь, для свят і прийому гостей. Вдало підібрані столи можуть прикрасити інтер’єр.

Як правильно вибрати обідній стіл Вибір стільниці цілком залежить від уподобань господарів, а от розмір — від кількості людей, яких планується розмістити за столом. Круглі і овальні більше схожі для просторих приміщень. Такі столи звичайно ставлять у вітальню, а столи для кухні краще вибирати прямокутної або квадратної форми.

Обідні столи можуть бути складними або розсувними. Вони чудово виглядають і економлять місце. Столи-трансформери дуже легко розбираються і збираються і перевозяться.

Приємно, коли за столом збирається велика родина

Нехай у вашому домі буде сама красива, стильна і зручна меблі — від душі бажає вам редакція bestfacts.com.ua і рекомендує вам почитати про те, як правильно сервірувати стіл.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: