При підозрі на рак простати дуже важливо провести своєчасну і грамотну діагностику. Якщо захворювання виявлене на ранніх стадіях і ще не поширився на інші органи, то воно добре піддається лікуванню.

Перші ознаки раку простати

Перші ознаки раку: часті позиви до сечовипускання, слабкий напір струменя, переривчасте сечовипускання, печіння при поході в туалет, відчуття наповненості у сечовому міхурі. Дані симптоми особливо часто зустрічаються у людей похилого віку і не завжди позначають наявність саме онкології.

Перші ознаки раку простати схожі на симптоми аденоми

Це може бути будь-яке інше захворювання простати, наприклад, аденома. При появі будь-яких із перерахованих симптомів необхідно терміново записатися на прийом до фахівця.

Діагностика раку простати

На ранніх стадіях хвороба ніяк не проявляється. Вона виявляється в тому випадку, коли пацієнт передбачає наявність аденоми і звертається до лікарів для проведення гістологічного дослідження тканини простати.

Рак на ранніх стадіях можна визначити в результаті проведення ректального дослідження. Пухлини будуть прощупуватися у вигляді вузлів в межах передміхурової залози. УЗД простати встановлює факт наявності хвороби.

Лікування раку простати

Ефективний спосіб лікування – видалення простати, коли пухлина ще не поширилася далі. У цьому випадку пацієнт позбавляється від проблеми. Видалення простати відбувається шляхом хірургічного втручання, або за допомогою простатектомії Да Вінчі. Традиційний метод хірургічного видалення скальпелем може призвести до таких наслідків, як імпотенція, нетримання сечі. Це пов’язано з можливістю ушкодження під час операції відповідних м’язів. В даний час найбільш ефективним методом видалення пухлини є простатектомія Да Вінчі. Крововтрати зводяться до мінімуму, а ризик порушення статевої, або сечовидільної функції відсутня. Більш детально про видалення пухлини спробуйте прочитати тут.

Лікування раку простати ефективно на перших стадіях розвитку захворювання

Інші способи лікування – променева терапія, брахітерапія. Вони також дозволяють видалити пухлину при відсутності метастаз. Крім того, зазначає редакція uznauvse.ru ці методи дозволяють зменшити пухлину і полегшити біль при наявності метастаз, коли рак вже не піддається лікуванню.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: