Дизайн інтер’єру в наш час не тільки доля професіоналів, але і захоплююче хобі для творчих натур, які не мають спеціальної освіти. Одним з елементів інтер’єру, який кардинальним чином може перетворити простір у відповідності з індивідуальними вподобаннями, є штори.

Для реалізації своїх задумів зовсім не обов’язково придумувати щось нове, можна скористатися вже втіленими проектами. Незважаючи на велику кількість доступних готових дизайнерських рішень, при виборі штор для спальні, слід враховувати функціональне призначення цієї кімнати. Штори для спальні це не просто елемент декору, тому при плануванні оформлення, обов’язково брати до уваги практичність, доречність та доцільність застосування окремих матеріалів та фарбування.

Види штор

Дизайн штор також різноманітний, як і дизайн інших предметів інтер’єру. Незважаючи на те, що лідером в області оформлення вікон залишаються традиційні штори з портьєри і тюля у всю висоту кімнати, можна виділити деякі види штор, застосування яких в інтер’єрі спальні, найбільш виправдано:

  • Французькі та австрійські види штор, відрізняються багатством драпірування і великою кількістю складок, відмінно доповнять інтер’єр спальні, виконаний у класичному стилі, так і з королівським шиком.
  • Римські штори завдяки особливостям своєї конструкції вигідно підкреслять мінімалізм інтер’єру спальні.
  • Лондонські штори підкреслять витонченість інтер’єру.

Французькі штори додадуть витонченості інтер'єру спальні

Існують і інші типи штор, якими при бажанні можна скористатися при оформленні спальні.

Кращі кольори штор для спальні

При виборі колірної гами інтер’єру професійні декоратори багато в чому ґрунтуються на думці психологів щодо впливу кольору на психоемоційний стан людини. Дизайн штор – не виняток. Для створення спокійного, затишного настрою слід вибирати ненасичені відтінки як теплих, так і холодних кольорів. Це можуть бути бузкові, приглушені сині, блакитні, теракотові відтінки. Слід уникати контрастних поєднань і яскравих кольорів. Так, наприклад, експресивний колір молодої зелені менш підходить для спальні, ніж фісташковий.

Який матеріал вибрати для штор?

При виборі матеріалу для штор в спальню, слід віддати перевагу натуральним тканинам, або тканин з незначним вмістом синтетичних матеріалів. Синтетичні тканини погано пропускають свіже повітря, збирають пил з-за статичного ефекту, можуть сприяти розвитку алергії.

Выполненные из плотного материала римские шторы дополнят интерьер в стиле минимализм, и заодно защитят от солнца Завдяки величезному асортименту і доступності різних тканин, в дизайні штор немає обмеження фантазії майстра, головне, щоб штори відповідали загальній концепції оформлення спальні.

Редакція bestfacts.com.ua зазначає, що добре підібрані штори дозволять спальні виглядати витончено і естетично.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: