Безпліддя – один з найстрашніших недуг сьогоднішнього суспільства. Зовсім молоді дівчата і хлопці виявляються нездатні народити дитину самостійно, без допомоги операцій, спеціалізованих препаратів і методик.

Безпліддя у жінок

Для жінки безпліддя – це, мабуть, один з найстрашніших діагнозів. Адже в такому випадку жінка стає, практично, нездатна до продовження потомства, до реалізації одного з первинних своїх інстинктів – материнського інстинкту. Звичайно ж, завжди можна усиновити дитину, але не кожна зважиться на подібний крок. Для деяких дуже важливо саме виносити своє дитя.

Причинами безпліддя у жінок можуть бути як різні захворювання, так і вроджені вади. Захворювання і інфекції часто призводять до проблем з матковими трубами, що в результаті робить жінку безплідною, але більшість цих наслідків, на щастя, лікується. До вроджених відносяться всілякі патології – такі як відсутність матки, яке рідко, але все ж трапляється.

Вчасно розпочате лікування швидше подарує радість материнства

Імунологічна патологія, що призводить до безпліддя, визначається наявністю в організмі жінки особливих антитіл, отторгающих сперматозоїди. Хромосомна патологія робить жінку практично стерильною і не залишає жодної можливості завагітніти, ані природним, ані штучним шляхом. Також лікарі виділяють психологічне безпліддя – сюди включають боязнь пологів, вагітності і категоричне небажання жінки мати дітей.

Безпліддя у чоловіків

Часто зустрічається безпліддя і серед чоловічої частини населення. Причиною тому можуть бути різні проблеми з еякуляцією, які зазвичай вирішуються за допомогою фахівців та курсу лікування. Запалення і інфекції, особливо передаються статевим шляхом, також можуть призвести до неможливості зачати спадкоємця.

Особливо часто зустрічається серед чоловіків захворювання варикоцеле, його діагностують майже у половини безплідних чоловіків і майже 15 % всього чоловічого населення планети. Варикоцеле являє собою варикозне розширення вен в області мошонки і яєчок. Більш того, чим довше залишати це захворювання без лікування, тим більше ймовірність, що безпліддя не піде.

Лікування безпліддя

Лікувати безпліддя необхідно тільки під суворим наглядом фахівців. Редакція bestfacts.com.ua настійно радить вам спочатку проконсультуватися у фахівців і лише після цього приймати рішення. Існують як курси медикаментів, так і спеціальні операції, які допомагають людям по всьому світу обзавестися довгоочікуваними дітьми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: