Вибір обручки – приємне і відповідальне заняття. Мається на увазі, що даний аксесуар буде прикрашати пальці закоханих протягом усього життя. На сьогоднішній день вибір ускладнюється наявністю широкого асортименту весільних кілець. Як підібрати гідний аксесуар і прийняти правильне рішення?

Яке вибрати кільце?

Спочатку необхідно визначити, на яку суму слід розраховувати. Подальший вибір слід здійснювати, суворо орієнтуючись на ціновий діапазон.

Стандартний метал, з якого виготовляються подібні кільця, – золото (жовте або біле). Відомо, що золото зберігає позитивну енергетику і виглядає солідно. Більше дорогими є платинові кільця, які володіють особливою міцністю і стійкістю до всіляких подряпин. Найбільш бюджетний варіант – срібні кільця. Не потрібно забувати і про пробі будь-якого дорогоцінного металу, яка напряму пов’язана з якістю і цінністю вироби.

Яке кільце вибрати кожна пара вибирає виходячи зі своїх уподобань

Належна увага приділяється розміру. Щоб кільце відмінно село на палець, його необхідно обов’язково приміряти.

В моду увійшли обручки нестандартної форми, які здатні вигідно підкреслити оригінальність закоханих. Такі аксесуари можуть бути прикрашені гравіруванням, дорогоцінним камінням або мати нестандартну форму. Ювелірні магазини містять широкий асортимент товарів, і кожна пара зможе підібрати кільця, які підходять саме їм.

На який палець одягають обручки?

В Росії, а також у країнах Східної та Центральної Європи споконвіку прийнято носити обручку виключно на безіменному пальці правої руки. Обґрунтовується це тим, що православні люди вважають праву руку важливою, провідною і «правильної». Подібна традиція бере свій початок з священного обряду вінчання, покликаного навіки з’єднати люблячі серця.

Як зменшити золоте кільце?

Найчастіше людина по закінченню часу розуміє, що обручка стало завелике, і з’явилася неприємна перспектива його втратити. Виникає необхідність задуматися над тим, як зменшити кільце.

Змінити розмір кілець можна в будь-ювелірної майстерні

Спочатку необхідно визначитися з правильним розміром кільця. Для цього потрібно виміряти діаметр пальця. Можна відвідати ювелірний магазин і поміряти кілька кілець різного розміру.

Рекомендується звернутися до майстра-ювеліра, який професійно виконає процедуру. Якщо справжній і бажаний розміри вироби відрізняються не сильно, то буде використаний метод звичайного стиснення, при якому вага виробу залишається колишнім. Якщо ж необхідно глобальне зменшення розміру, то ювелір акуратно зріже частина обідка. Подібна процедура змінить вагу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: