Якщо ви в період будь-якого лікування, будь то голкотерапія або системний прийом ліків, керуєте транспортним засобом, ви автоматично потрапляєте до групи ризику.

Дія деяких препаратів може виявитися самим непередбачуваним чином, в тому числі наступним вранці після їх вечірнього застосування.

Перелік заборонених для водіїв препаратів досить великий

Існує судовий прецедент, коли водій був позбавлений прав за наявності алкоголю в крові, хоча ні напередодні, ні в день події спиртних напоїв він не вживав. Свою справу зробили кілька крапель валокордину безпосередньо перед поїздкою. Саме з цієї причини не варто перед здачею на права приймати заспокійливі і зводити нанівець багатоденне навчання водінню. Уважно переглядайте інструкцію із застосування ліків, які ви збираєтеся прийняти, на предмет обмежень до управління автомобілем.

Як не втратити водійського посвідчення?

Засоби першої необхідності змушують не сідати за кермо?

На жаль, іноді бажання зміцнити здоров’я обертається для власників авто певними труднощами. Наприклад, при прийомі протиалергічних, гіпертонічних, знеболюючих, застудних та деяких інших коштів краще зовсім відмовитися від водіння автомобіля, так як до складу цих препаратів входять речовини, що знижують концентрацію уваги і уповільнюють реакцію.

Ліки, що викликають сонливість, не для водіїв

До таких препаратів належать протиалергічні «старого покоління», багато знеболюючі ліки від серцево-судинних захворювань, протизастудні препарати від діареї. Вони викликають відчуття втоми, а це дуже небезпечно на дорозі. Якщо вже без автомобіля вам ніяк не обійтися, то від алергії краще застосовувати препарати нового покоління.

Можна сідати за кермо після Бадів?

Як з’ясувалося, багато гомеопатичні засоби та харчові добавки можуть непередбачувано діяти на нервову систему. Такі прецеденти були, і це варто враховувати. Справа в тому, що іноді медикаменти легше вивести на ринок під виглядом харчових добавок. У цьому випадку масштабні дослідження препарату не проводяться. Тому завжди будьте гранично уважні при використанні безрецептурних засобів за порадою подруги або реклами по телевізору.

Сідаючи за кермо, скоротіть до мінімуму прийом препаратів

Для довідки, такі трави в складі зборів, настоїв і добавок, як пустирник, меліса, валеріана, півонія, діють на нервову систему гнітюче, гальмують реакції і вводять в сонливий стан. Так що після їх прийому за кермо можна сідати лише через 12 годин.

Найбільш небезпечні ліки за кермом

Перелік засобів, несумісних з управлінням транспортним засобом, очолюють найбільш сильні за своєю дією на швидкість реакції й адекватна поведінка за кермом:

> — Снодійні.

— Транквілізатори. Ці ліки зменшують тривогу, знімають напругу, але в той же час гальмують реакцію і впливають на організм як снодійне.

На час прийому перерахованих препаратів рекомендується утриматися не лише від управління автомобілем, але і від діяльності, що вимагає підвищеної концентрації уваги, наприклад, того ж навчання водінню.

10 видів наркотиків, які не варто вживати за кермом} Редакція bestfacts.com.ua рекомендує бути особливо уважним при виборі ліків, якщо ви плануєте сідати за кермо. Навіть вирішивши вилікувати застуду, краще звернутися до лікаря.Фахівці зможуть порекомендувати ефективний і безпечний спосіб повернути здоров’я. Удачі на дорогах!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: