Одними із найніжніших, елегантних і романтичних подарунків є квіти. Вони завжди здатні підняти настрій, подарувати радість і посмішку, якщо ви піднесете їх імениннику в день народження.

Мова квітів

При виборі квітів потрібно пам’ятати, що кожен з них традиційно наділений особливим значенням. Троянду прийнято вважати символом любові, вірності та краси. Вони допоможуть розповісти про свої почуття. Ромашки, проліски і ромашки означають юність і цнотливість, тому їх краще дарувати дівчатам. Жоржини – знак люб’язності, а букет з орхідей послужить компліментом обдаровуваному. Літнім людям не дарують незабудки, а айстри – молодятам.

Всупереч популярній думці, дорослим жінкам не варто дарувати квіти темних відтінків

Важливий і колір букета. Символом чистоти прийнято вважати білий колір. Колір дружби – фіолетовий і бузковий, блакитний – довіри, а червоний – свято і любов. Обережними потрібно бути з темними відтінками. Так, дорослій жінці не варто дарувати темно-червоні троянди. Це нагадає їй про прожитих роках. У нашій країні традиційно дарують непарна кількість (парне служить знаком скорботи). У Японії ж, навпаки, парна є символом радості і щастя.

Оформлення букета

При складанні добре використовувати натуральну зелень, адже вона створює відчуття близькості до природи і чудово доповнює, розбавляючи яскраві фарби. Можна прикрасити обгортковим папером. Бажано вибирати натуральні матеріали, оскільки вони краще пропускають повітря.

Красиве оформлення і витончена упаковка букета послужать гарною, поважних жестом

Скільки повинно бути квітів у букеті? Можна вибрати один цікавий, екзотичний і рідкісний, або скомпонувати букет з декількох квітів. При виборі тонких гілочок (хризантема, наприклад) або маленьких квітів, потрібно набрати їх більше, щоб букет виглядав пишно.

Як піднести квіти

Якщо ви загортали букет у папір, щоб не пошкодити квіти, слід від неї позбутися до вручення. Залишити тільки красиву обгортковий упаковку. Під час вручення букет потрібно тримати в лівій руці, його суцвіття спрямовані вгору. А вітаються правою. Подарунок супроводжують, як правило, теплими добрими побажаннями.

А в яких випадках можна дарувати квіти в горщиках, а не букет? Робити це слід лише самим близьким – кращим друзям і родичам. На урочистій зустрічі, святі це не доречно.

Як зазначає редакція bestfacts.com.ua, красиво оформлений букет стане відмінним подарунком імениннику будь-якого віку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: