Квіти – кращий подарунок. Чи поспішаєте ви на побачення до коханої, поспішайте на день народження до колеги або йдете провідати бабусю, красивий букет – безпрограшний варіант.

Букет з весняними квітами порадує дівчат і жінок

На думку флористів, навесні квіткові композиції повинні бути ніжними і зворушливими. Сьогодні модно в букети на основі звичних троянд, орхідей, лілій додавати польові квіти. Таке несподіване рішення напевно сподобається дамам.

Які весняні квіти вибрати

1. Тюльпани. Їх, мабуть, можна назвати самими «весняними» квітами. Вони є провісниками теплої пори року. Тюльпани давно використовують для складання квіткових композицій. Однак у поєднанні з польовими травами це, безумовно, свіже дихання у флористиці.

Тюльпани - самі весняні квіти

2. Конвалії. Ніжні і запашні вони, без сумніву, порадують будь-яку дівчину. А як незвично буде виглядати в букеті нареченої!

Конвалії гарні самі по собі та в поєднанні з іншими квітами

3. Жовтці. Ці квіти сподобаються життєрадісним особам, так з нетерпінням чекають літа і яскравого сонця. Якщо вас бентежить, що жовті квіти не розкажуть про те, чим би вам хотілося, виберіть червоні або рожеві ранункулюсы (так називають цю квітку флористи)

Польові букети - подих літа

Весняні букети гарні за будь-якої нагоди. Свіжі мускарі, нарциси, фіалки, півонії, бузок так недовго радують нас своїм виглядом, що обов’язково варто знайти час і вибрати відповідний букет, навіть якщо немає приводу для подарунка.

Як правильно скласти букет, як зберегти квіти Редакція bestfacts.com.ua бажає вам гарного настрою і пропонує познайомитися зі статтею про найкрасивіших кольорах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: