Зовсім скоро настане всіма улюблений Новий Рік. Що асоціюється у вас з цим справді народним святом? Пишна ялинка, мандарини, салат олів’є і, звичайно ж, подарунки. Ой, забули про новорічний корпоратив. Що ж, про корпоративні подарунки ми сьогодні і поговоримо.

Ідеї корпоративних подарунків

Вибір корпоративного подарунка залежить від того кому він призначений: клієнта, співробітника або колезі по роботі. Простіше йде справа з подарунком колезі. Це може бути будь-який недорогий сувенір із зображенням символу нового року: магнітик на холодильник, статуетка, невелика іграшка. Головна умова: нікого не виділяти, по можливості подарувати всім рівнозначні подарунки.

Корпоративні подарунки клієнтам

Новий Рік – це чудова нагода висловити вдячність за співпрацю своїм клієнтам і партнерам. Краще якщо подарунок не буде черговим календарем або органайзером. Подаруйте персональну пляшку хорошого вина або коньяку з дизайнерської іменний етикеткою. А упакувавши пляшку в книгу-бар з натуральної шкіри або дерева, ви підкреслите цінність відносин між вами.

Корпоративні подарунки можуть бути і креативними

Корпоративні подарунки співробітникам

До ідеї корпоративних подарунків співробітників підійдіть креативно. Закупіть незвичайні подарунки оптом. Це можуть бути термокружки з підігрівом від usb або прикурювача, дзвіночки «під баранчика», майки з персональними написами, і навіть набирає популярність «hand made»- іграшки тільди у вигляді кізочки або баранчика. Обидві господині майбутнього 2015 року, коза і вівця, тварини дуже рухливі, тому підійдуть і будь-які подарунки для активного проведення часу: крокомір, лижні окуляри, гантелі, килимок для йоги, набір для барбекю, спальний мішок, абонемент у фітнес-клуб і, в разі великого бюджету, поїздка на гірськолижний курорт.

Потім візьміть дві половинки волоського горіха, вкладіть між ними записку з новорічним побажанням і назвою подарунка, склейте. Викладіть горішки в мішок і влаштуйте лотерею. Таке вручення подарунків буде цікавим і запам’ятається надовго.

І головне, в Новий рік самі станьте добрішими і терпиміше, надайте увагу своїм рідним і близьким. Адже іноді важливіше дорогого подарунка може виявитися просто розмова по душах. І тоді, на думку редакції, 2015 рік обов’язково стане щасливим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: