Проблеми із зором можуть закрити від нас всю красу навколишнього світу. Тому так важливо підібрати правильні контактні лінзи, щоб жити повноцінним життям у світі, сповненому яскравих фарб.

Жорсткі і м’які контактні лінзи

Жорсткі лінзи зазвичай призначаються при ряді захворювань, наприклад, при астигматизмі, кератоконусі, пресбіопії, необхідності в ортокератологической корекції. У цього типу лінз є свої плюси: вони чудово тримають форму, дуже стійкі до білкових відкладень. Це робить їх найбільш відповідними для літніх людей. Жорсткі лінзи добре тримають вологу, і їх не треба постійно зволожувати.

Жорсткі і м'які контактні лінзи використовуються при різних типах проблем з очима

У м’яких лінзах міститься багато води, вони неймовірно тонкі і дозволяє величезній кількості кисню проникати до рогівці. М’які лінзи більш зручні і менше відчуваються.

Одноденні контактні лінзи

Найбезпечнішими лінзами сьогодні вважаються одноденні. Надягають вони вранці, а викидаються ввечері. Такі лінзи не треба зберігати в спеціальному контейнері, доглядати за ними, тому ризик тут зводиться до мінімуму. Тоді у вас не буде ніякої алергії на розчини і часу, витраченого на догляд за лінзами.

Розчин, аксесуари для лінз і самі лінзи можна знайти в онлайн-магазині «Сайт Лінз». Магазин контактних лінз запропонує вам найширший вибір різних варіантів як за якістю, так і за кольором. Ви зможете вибрати прозорі лінзи, лінзи стандартного кольору або поміняти колір очей, пофарбувавши їх так незвично, як тільки побажаєте.

Багаторазові контактні лінзи

Багаторазові лінзи необхідно щовечора знімати і класти в спеціальний розчин. Існують також пролонговані лінзи, які, не знімаючи, можна носити до 30 днів. За традиційними лінзами, термін використання яких до року або до 3 років, і лінзами планової заміни, які можна носити від 2 тижнів до 3 місяців, необхідний спеціальний догляд. Розчин для лінз може стати живильним середовищем для бактерій, тому при виборі багатоденних варіантів небезпеку для ока досить велика. Якщо ви вибираєте пролонговані лінзи, важливо розуміти, що вони все одно будуть сприйматися оком як чужорідне тіло. Тому певний ризик у разі будь-яких багатоденних лінз є.

Використовуючи багаторазові контактні лінзи, особливо важливо пам'ятати про ризик занесення інфекції

Редакція bestfacts.com.ua радить акуратно використовувати за лінзами, щоб вони служили свій зазначений термін і не доставили нових проблем з очима.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: