Вибором кабелю для дому добре цікавитися тільки на етапі будівництва. Користуватися електричними приладами треба не замислюючись про те, чи витримає проводка одночасне включення декількох приладів? У даній статті буде популярно викладено, в чому відмінність електричного кабелю, телевізійного і для підключення комп’ютера.

Який кабель для інтернету?

Для організації кабельної мережі в офісі або будинку використовується неекранований кабель витих пар, відноситься до п’ятої категорії (CAT 5) і помічається UTP. Він має достатню для побутових умов смугу пропускання і невелику вартість. Оболонка кабелів кручених пар виготовляється з полівінілхлориду чорного, сірого і оранжевого кольору.

Кабель з оболонкою чорного кольору прокладається поза приміщень, сірий використовують всередині приміщень і помаранчевий використовують як негорючий. Виконання жив в кабелях кручених пар буває одиночним або багатожильним. Кабель з одиночної житловий легше монтується і рекомендований до прокладці в коробах, по стінах і в кабельних каналах. Багатожильний кабель витримує багаторазові вигини і використовується для підключення кінцевих пристроїв, які часто переносяться.

Інтернет кабель

Кабель заводять в спеціальну розетку RJ-45 і підключення комп’ютера виробляють за допомогою спеціального конектора RJ-45. Практично застосовується кабель витих пар категорії 5е CAT з підключенням пар помаранчевого і зеленого кольору.

Який кабель потрібен для телевізора?

Для підключення телевізора до антени або кабельному телебаченню застосовується коаксіальний телевізійний кабель. Якісний кабель має мідну центральну жилу і екранує оплетку з електротехнічної міді. Бюджетний варіант телевізійного кабелю може мати сталеву центральну жилу з мідним покриттям і екран з мідної фольги.

Кабель підключається до телевізора за допомогою F-штекера. При купівлі кабелю слід звернути увагу на хвильовий опір, зазначена на оболонці (75 Ом) і зовнішній діаметр оболонки повинен бути від 6 мм.

Який кабель потрібен для проводки?

Для вибору електричного кабелю, щоб не заблукати в його різноманітності і не заплутатися в складних електротехнічних розрахунках, редакція радить застосовувати кабель з цільними мідними жилами.

Необхідно запам’ятати наступне: для освітлення використовувати кабель перетином жив не менше 1,5 мм2; для підключення розеток – жили перерізом не менше 2,5 мм2; для електричної духовки і електричної плити використовувати цілісний кабель з жилами перетином 4 мм2 і 6 мм2 відповідно.

Відвідавши магазин електрики в Москві, можна вибрати необхідний вам кабель. Тут ви отримаєте консультацію щодо вибору продукції, яка вас цікавить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: