Страхувати машину чи ні – справа кожного. Але в сучасних світі краще перестрахуватися і бути хоча б в чомусь впевненим і спокійним.

Каско не захистить від угону, але допоможе отримати компенсацію

Відомо, що страхування КАСКО обходиться набагато дорожче поліса автоцивілки, тому що ціна такої страховки не регламентована державою. І кожна страхова компанія сама визначає, які послуги вона надає по страховці, і скільки вона коштуватиме. Тому підходити до оформлення договору по КАСКО необхідно в стільки ж разів більш відповідально.

Насамперед, звичайно, потрібно обрати надійну страхову компанію. В цьому питанні найпростіше скористатися підказкою страхових інтернет-сайтів, які і рейтинги різні публікують, і на калькуляторі КАСКО зроблять будь-якому охочому розрахунок вартості поліса по всім страховим компаніям. Наступним етапом має стати ретельне вивчення правил і умов страхування, прийнятих у компанії, щоб надалі не було ніяких проблем з виплатами.

КАСКО допоможе їздити спокійніше

І ось нарешті всі попередні кроки зроблено: гроші приготовані, правила вивчені напам’ять, на всі питання відповіді отримані. Для страхувальника залишається заключний етап – з’явитися в зазначене місце й укласти зі страховою компанією договір по КАСКО.

Перелік документів, необхідних для отримання КАСКО

Які документи необхідні для оформлення поліса пройшло без затримок і помилок, щоб не довелося довозити» які-небудь потрібні «папірці», адже відомо, що «повертатися – погана прикмета…»

КАСКО - добровільне страхування

Всі співробітники страхових компаній, які займаються страхуванням КАСКО, здаючи оформлений договір, копії поліса та копії квитанції про оплату страхової премії обов’язково повинні докласти:

  • Копію ПТС та копію свідоцтва про реєстрацію ТЗ. Це необхідно, щоб при страховому подію можна було впевнитися, той автомобіль застрахований по КАСКО, чи ні. Іншими словами, виключити людський фактор, адже страховий агент — звичайна людина і цілком може допустити в полісі описку. Тоді як, прикладені документи не дадуть збрехати і помилитися, за ним, до речі, і звіряють у разі викрадення, або складного ДТП VIN і номер транспортного засобу.
  • Розумний водій знає звідки можна чекати неприємності

  • Копію паспорта власника автомобіля. Це необхідно для того, щоб при страховому випадку оперативно виплатити гроші. Бухгалтерія звірить за документами ПІБ власника автомобіля і вкаже у документах на виплату серію і номер паспорта того, хто буде отримувати компенсацію збитків. Нагадаємо, що вигодонабувачем — одержувачем грошей від страхової компанії завжди є власник майна.
  • Копії водійських посвідчень всіх водіїв, допущених за полісом страхування КАСКО до керування застрахованим ТЗ. Деякі страховики вимагають ще і ксерокопії рукописних довіреностей від власника ТЗ. Все це потрібно, щоб виключити помилки в реквізитах і ввести в базу даних страхової компанії відповідає дійсності інформацію.
  • 7 смертельних помилок при страхування КАСКО

  • Якщо комплектація автомобіля не стандартна, то є на ньому встановлено додаткове обладнання, необхідно також прикласти до договору замовлення-наряд на його установку, в якому правильно вказано найменування встановленого, його вартість, кількість та ін. Навіть якщо додаткове обладнання за договором не страхується (це вже, як клієнт побажав), все одно необхідно вказати його наявність.
  • Якщо по КАСКО страхується кредитний автомобіль, деякі компанії, судячи з відгуків про Ингосстрахе, Росно та інших компаніях, обов’язково додати в пакет документів копію договору застави з банком. Банк — третя сторона, що бере участь в договорі страхування, і вказати, на підставі якого угоди він має майновий інтерес до застрахованому майну також необхідно.

Так що, якщо ви плануєте укласти договір по КАСКО, на думку редакції bestfacts.com.ua краще мати при собі всі перераховані вище документи.

КАСКО допоможе компенсувати збиток

Можливо, страхування автомобіля по КАСКО — це просто зайва трата грошей, але для когось це може бути реальною можливістю зберегти майно. В наш час міста переповнені автомобілями, і навіть якщо ви впевнений і досвідчений водій, то це не значить, що всі водії такі.

Основна перевага КАСКО страхування у тому, що вкладені в придбання страхового поліса гроші, повернутися до вас від страхової компанії у вигляді відшкодування збитку у випадку викрадення або пошкодження авто. Треба відзначити, що сума виплат може значно перевищити вартість поліса. Якщо ж ви весь рік проїздили без аварій, то в більшості компаній передбачена система знижок і бонусів.

Інший раз краще перестрахуватися, вибравши перевірену компанію, яка не затримує виплати по КАСКО, і спокійно виїжджати на дороги міста. Якщо ви з якихось причин роздумуєте про заміну машини, ми пропонуємо прочитати статтю про те, як підготувати авто до продажу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: