Вікна називають «очима» вдома і не дарма, адже саме вікна відкривають нам вихід у зовнішній світ, дарують нам сонячне світло і тепло. Але в той же час, вони захищають нас від холодів, вітрів і інших погодних негод, що підстерігають зовні. Тому вибір вікон повинен стати першорядним в облаштуванні будинку, враховуючи найменші фактори, які можуть вплинути на їх якість.

Які бувають дерев’яні вікна?

Незважаючи на те, що в останні роки популярними стали пластикові вікна, дерево все так само вважається найбільш якісним і екологічним матеріалом. Дерев’яні вікна бувають різних видів, що розрізняються по конструкції і функціонування.

По конструкції вікна можуть бути з алюмінієвим каркасом всередині і дерев’яною обшивкою зовні, що буде робити їх особливо міцними, але зберегти затишний вигляд і красу природного малюнка дерев’яної породи. Вікна можуть бути сконструйовані та за зворотного технології, тобто дерев’яними всередині і з алюмінієвим покриттям зовні. У цього типу вікон також є своя перевага, а саме – відсутність необхідності реставрувати зовнішній шар.

Дерев'яні вікна прикрашають кімнату

По функціонуванню вікна можуть бути сконструйовані з роздільною частиною рами, але цей варіант володіє деякими недоліками – дерево страждає від перепадів температур зовні і всередині, а додаткові ущільнювачі на раму встановити неможливо, з-за чого вікно нещільно прилягає. Інший варіант – європейські вікна зі склопакетами, оснащені фурнітурою високої якості, що дає можливість легко регулювати вікно і відкривати його під різними кутами.

Яке дерево краще підходить для вікон?

Дерев’яні частини вікон можуть бути з різних видів деревини – масиву сосни, цінних порід, таких як дуб або ясен. вікна з червоного дерева, адже довговічність червоного дерева досягає дивовижних висот – до декількох сотень років ці вікна зможуть служити «вірою і правдою». Більш того, червоне дерево не спотворює свого природного відтінку протягом довгих років, що прибирає необхідність їх регулярно фарбувати.

Самим оптимальним у плані ціни-якості вважається сосна. Її текстура не створює особливих проблем в процесі обробки і збірки, тому вона і залишається одним з найпопулярніших матеріалів для вікон.

Тверді породи, наприклад, дуб, модрина, довговічні і вважаються деревиною високого класу. Головне, на що варто звернути увагу, це якісно заготовлена деревина, так як пересушене дуб, наприклад, прийде в непридатність за дуже короткий час.

Як пофарбувати вікна?

Для якісного фарбування вікон необхідні, в першу чергу, хороші матеріали – фарба повинна бути вологостійкою і еластичною.

Фарбувати вікна краще спочатку із зовнішньої сторони, так як висока вологість буде перешкоджати повноцінному висихання дерева.

І головне, про що варто пам’ятати – будь-які пошкоджені механізми необхідно полагодити до початку фарбування.

На думку редакції bestfacts.com.ua якщо підійти відповідально до вибору дерев’яних вікон, це буде найкращий варіант, з ідеальним поєднанням якості і естетики.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: