Саморізи відносять до найбільш поширеного і практичному вигляді кріплень, без яких не обійтися в будівництві та інших сферах життєдіяльності людини.

Невеликі в розмірах, з шириною 3,5–4,8 мм і завдовжки 11-300 мм, спеціальні самонарізні гвинти здатні міцно скріпити окремі елементи різних типів конструкцій. Такий виріб складається зі стержня з різьбою і головки з прорізом для зручності закручування за допомогою інструменту.

Види саморізів

Розрізняють оцинковані саморізи, чорні, з головкою у формі шестикутника, з прес-шайбою і свердлом. Завдяки своїм відмінним характеристикам міцності саморізи застосовуються також для таких робіт:

  • облаштування покрівлі;
  • кріплення сендвіч-панелей;
  • зведення легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК).

В залежності від свого призначення і передбачуваних видів робіт ці вироби використовуються для кріплення дерева, гіпсокартону, металу. Всі розміри і види саморізів по металу представлені в електронному каталозі на сайті компанії Госкрепеж.

Чим відрізняються саморізи для монтажу покрівлі?

Від інших видів кріпильних металовиробів покрівельні саморізи відрізняються наявністю шайби з еластичним гумовим ущільнювачем. Така особливість конструкції покликана забезпечити захист від протікання покрівлі. Колірна гамма такої продукції може бути різною. Для того щоб саморізи не виділялися на тлі покрівельного матеріалу, їх підбирають відповідно до забарвленням покриття покрівлі.

Самонарізи для монтажу покрівлі

Щоб дах стала надійним і довготривалим укриттям для дому, кріплення повинні виготовлятися з якісного матеріалу. Тому при виробництві покрівельних саморізів використовується вуглецева або нержавіюча сталь, відрізняється високим рівнем міцності і антикорозійного здібності.

Де використовують саморізи?

Самим універсальним кріпильним елементом вважаються оцинковані саморізи. Недорогий, але досить надійний метиз з цинковим покриттям використовується при кріпленні різноманітних металевих профілів, комбінованих конструкцій з дерева і металу, а також гіпсокартонних споруд.

За допомогою саморізів швидко і легко здійснюється монтаж різних видів конструкцій. Тому сфера застосування цих кріплень вельми обширна. Різні види саморізів беруть участь в будівництві покрівлі, зведенні гіпсокартонних конструкцій для кріплення полиць на стіну і виконання деяких оздоблювальних робіт. На думку редакції bestfacts.com.ua в області машинобудування, меблевої промисловості, при проведенні різноманітних ремонтних і монтажних робіт подібні кріпильні вироби просто незамінні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: