Рекламу ми в тій чи іншій формі бачимо кожен день, і тому так важливо добре знати всі її хитрощі, щоб не піддаватися на них і критично осмислювати побачене.

Реклама грає важливу роль в нашому житті, і тому так важливо знати про її прийомах все.

Рекламні виверти

Як красиво виглядають в кадрі овочі і фрукти з росою. Ця мальовнича роса часто робиться з гліцерину, який не висихає і чудово виглядає на келихах і апетитною шкірці фруктів і овочів.

Рекламний лід не тане під софітами

Взагалі гліцерин і желатин – головні козирі у зйомці реклами. Гліцерином можна запросто зробити запітнілі пляшки або смажену курку натерти до блиску. Відмінно виглядають в кадрі гліцеринові і желатинові кубики льоду.

Як знімають рекламу їжі?

Реклама пива – одна з найпопулярніших. Пишні пластівці піни, бурштиновий потік рідини, який, подібно до водоспаду обрушується в склянку, бризки, в яких відбиваються сонячні промені, – такі кадри можна побачити в кожній такій рекламі. Пиво під час зйомок часто видихається, і тому в нього додають цукор для більшої кількості піни. А якщо треба ще більше піни, то використовують звичайну піну для гоління. Актори, які знімаються в такій рекламі, швидко п’яніють, і тому пиво доводиться замінювати яблучним соком або навіть простий підфарбованою водою, щоб не було так накладно.

В рекламі пива роль пінного напою нерідко грає яблучний сік з штучної піною

Рекламу кави доводиться знімати по 12 годин, тому постійно пити каву в кадрі небезпечно, і актори з видимим задоволенням п’ють відчутно видихлася кока-колу. Гарний димок потім можна домалювати в комп’ютері. Та й виглядає справжня кава в кадрі зовсім неідеально. На його поверхні утворюються маслянисті плями, які неприємно відсвічують. Саме тому в кадрі ллється підфарбоване рослинне масло, а вершки робляться з емульсійної фарби.

Апетитний жовтенький суп в рекламі підфарбований гуашшю, морозиво, яке фігурує в кадрі, роблять з картопляного пюре (адже воно не має танути кілька годин зйомок), а смачний шоколад – з клею ПВА.

Реклама за участю дітей

Фахівці чудово знають, що найскладніше – це знімати дітей і тварин, адже вони не хочуть робити те, що потрібно постановнику. Дуже часто реклама з дітьми не планується заздалегідь і знімається довільно. Камера просто ловить моменти, коли малюк їсть, грає, спить, а потім вдалі кадри монтуються. Іноді реклама просто робиться за допомогою комп’ютерних технологій. Наприклад, ролик з малюком в памперсах, який закидає баскетбольний м’яч у кошик.

Редакція bestfacts.com.ua радить звертати увагу на рекламні прийоми і технології, щоб вміти відділяти реальність від оброблених зображень і відеороликів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: