Кондиціонери — справжня зброя, за допомогою якого ми рятуємося від нестерпної літньої спеки.

Незважаючи на те, що пострадянський простір — не найспекотніше місце планети, в деяких регіонах влітку температура сягає +35 градусів Цельсія, що є досить високим показником. Кондиціонери допомагають створити комфортний мікроклімат в приміщенні і не залежати від примх погоди.

Комфортний клімат в будинку допоможе створити кондиціонер

Види побутових кондиціонерів

Кондиціонери бувають 3-х типів:

— Спліт-система являє собою недороге і практичний пристрій, потужності якого цілком достатньо для того, щоб встановити в квартирі нормальний температурний режим. Конструкція спліт-системи складається з двох компонентів: внутрішнього і зовнішнього блоку. Вони з’єднані між собою герметичній трубкою, по якій циркулює холодоагент, який відповідає за охолодження повітря.

Зовнішній блок спліт-систем можна закріпити навіть на дерев'яному будинку

Зовнішній блок встановлюється на вулиці і складається і вентилятора конденсатора і компресора. Завдяки такій механічної оснащенні він засмоктує повітря, охолоджує його, і подає на внутрішній блок, який в свою чергу випускає його в приміщення.

Сучасні злитий-системи можна використовувати не тільки в літній час. Моделі нового покоління відмінно чистять повітря, насичуючи її вологою і киснем, при необхідності нагріваючи його. Іншими словами, спліт-системи підійдуть для боротьби зі спекою і з холодом.

Як вибрати кондиціонер? — Мобільний моноблок відрізняється від спліт-системи не лише ціною, а й зовнішнім виглядом. Нерідко такі кондиціонери вибирають для дачі.

Такий кондиціонер являє собою монолітний блок, в якому містяться всі необхідні елементи. Звичайно його встановлюють у дверні і віконні прорізи. Основний недолік полягає в тому, що на відміну від спліт-системи моноблок пропускає певну кількість теплого повітря, тим самим вбиваючи процес охолодження, крім того обслуговування кондиціонерів даного типу не проводиться з причини високої вартості. До плюсів можна віднести мобільність і його порівняно низьку ціну.

Переваги і недоліки різних кондиціонерів — Стаціонарні моноблоки. Вони відомі ще з радянських часів. У такого пристрою немає коліс, якими оснащені мобільні моделі. Встановлюються кондиціонери цього типу зазвичай у вікно, але все ж, його також можна «врізати» в стіну за умови того, що вона не буде товщі 30 див.

Мобільні кондиціонери не потребують монтажу

На що звернути увагу, вибираючи кондиціонер?

1. Рівень гучності особливо важливий, коли установка розміщується в дитячій кімнаті або спальні.

2. Забезпеченість кондиціонера інвертором, який має великий вплив на плавність підтримки певної температури, економічність і термін служби агрегату.

Монтаж кондиціонерів повинні проводити професіонали

3. Включення в комплектацію установки фільтрів — вони можуть забезпечувати багаторівневу очищення повітря, що особливе значення має при різних захворюваннях органів дихальної системи або при алергії. Сучасні плазмові та антибактеріальні фільтри налагоджують ступінь очищення повітря, порівнянної з очисником.

Дизайнерські кондиціонери з репродукцією картини

4. Дизайн кондиціонера. У лінійці магазинів Enter присутні моделі від багатьох виробників, здатні підкреслити індивідуальність будь-якої квартири.

5. Потужність. Для того, щоб не помилитися з розрахунками редакція bestfacts.com.ua рекомендує звернутися до фахівців, які допоможуть її правильно розрахувати, виходячи з допустимих площ і необхідного ступеня інтенсивності обігріву. 6. Іонізація — одна з найбільш популярних додаткових опцій. Насичує повітря негативно і позитивно зарядженими іонами. Вони роблять повітря чистіше і приємніше. Більш дорогі моделі також мають функцію зволожувача повітря.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: