Власний будинок, побудований за індивідуальним проектом, саме таким, як вам хочеться – це якісно новий рівень життя.

Завдяки розвитку виробництва сучасних будівельних матеріалів цей рівень стає доступнішим все більшій кількості людей. Які ж доступні, сучасні та екологічно безпечні матеріали пропонує домостроительная промисловість?

Характеристики керамічних блоків

Виробляються такі блоки з тієї ж глини, що і звичайний саман, за тією ж технологією випалу. Відмінність керамблоки від цегли в першу чергу в розмірах – він у кілька разів більше, а, значить, монтаж будинку з таких блоків більш технологічний і займає менше часу. Він застосовується для заповнення каркасів багатоповерхових будівель, а так само в малоповерховому будівництві для зведення несучих стін і перегородок. Основні переваги керамічного блоку: вогнестійкість, хороша вентиляція, вологопоглинання, стійкість до грибків і плісняви. За рахунок більшого, ніж в цеглі, числа пустот, краще зберігає тепло в будинку, тому для більшості регіонів європейської частини Росії стіни з керамічних блоків не вимагають додаткового утеплення. На сьогоднішній день проектування та будівництво індивідуальних житлових будинків з керамічних блоків пропонує підмосковна компанія ДомоСтрой-ЛСК. Компанія ДомоСтрой-ЛСК – одна з кращих на будівельному ринку Росії і ведуча в Підмосков’ї.

Керамічні блоки схожі на цеглу і володіють відмінними теплоізоляційними властивостями

Будівництво з пінобетонних блоків

Такі блоки виготовляються з бетонної суміші з додаванням реагенту-піноутворювача. Після ретельного перемішування суміші з реагентом вона заливається у форми і твердне при нормальних умовах без застосування високих температур і пари. Пінобетон володіє всіма необхідними позитивними якостями для малоповерхового житлового будівництва: він вогнестійкий, легкий, міцний, у нього гарний опір теплопередачі, необхідність теплоізоляції виникає тільки в холодних регіонах нашої країни. Крім того, він екологічно безпечний і володіє хорошою звукоізоляцією, що важливо для комфортного проживання. Можна підкреслити гідність матеріалу, обумовлене його легкістю – економія на матеріалах і роботах по влаштуванню фундаменту. Адже відомо, що вартість котеджу, на 25-30 відсотків складається з вартості фундаменту.

Газобетонні блоки виробляються на заводах і вельми економічні

Будівництво будинків з газобетонних блоків

Володіють тими ж перевагами, що і блоки з пінобетону. Різниця полягає в методі виробництва самих блоків. Якщо пінобетонні блоки можна виготовити безпосередньо на будівельному майданчику, то газобетон виготовляється тільки методом автоклавного твердіння на заводах залізобетонних конструкцій. За рахунок методики виробництва повітряних пор у газобетонном блоці більше і вони мають більш тонкі стінки. Це робить їх ще легше, економічніше і ще покращує опір теплопередачі. Однак будівельники рекомендують використовувати в подальшому для таких блоків спеціалізовані дюбелі для кріплення меблів і обладнання, так як звичайний кріплення руйнує пори блоків.

Досвідчені проектувальники радять всі три види будівельних матеріалів, так як вони добре зарекомендували себе в малоповерховому будівництві. Якщо для вас першочерговим є надійність, вибирайте керамічні блоки, якщо для вас важливо заощадити, краще скористатися пінобетонними або газобетонними блоками.

На думку редакції bestfacts.com.ua використання будь-яких блоків значно полегшує процес проектування та будівництва будинків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: