Ціни на бензин з кожним роком нещадно ростуть, і такий засіб пересування як автомобіль, починає потихеньку перетворюватися на розкіш.

Саме з цих причин, багато водіїв переводять свій автомобіль в режим економії, встановлюючи газобалонне обладнання (ГБО).

Установка ГБО допоможе заощадити

Однак далеко не всі вдаються до такого способу економії, оскільки в людей існують деякі соменения в безпеці і зручності ГБО.

ГБО на метані — це практично

Багато остерігаються встановлювати ГБО на метані, побоюючись вибухонебезпечності вуглеводню. Однак для того, щоб стався вибух, необхідна дуже велика концентрація метану в повітрі. Цей газ досить легкий, він швидко йде вгору, змішуючись з повітрям, і губиться в атмосфері. Тим не менш, обладнання вимагає уважності і дотримання елементарних правил. Наприклад, не зберігати авто з ГБО в гаражі або перекриват газовий вентель, залишаючи її в замкнутому просторі.

ГБО підійде для Газелі і для легкових машин

До переваг устаткування відносять:

— Екологічність. З цієї точки хрения, метан вважають більш безпечним паливом, ніж пропан-бутан або бензин.

— За рахунок того, що газ горить повільніше, здійснюється більш м’яка і тиха робота двигуна.

— Заправляючи машину метаном, ви кожен раз економите значну суму, особливо якщо у вас автомобіль з великим двигуном.

Головна дорога. ГБО в автомобілі — Ви захищаєте себе від проблем викликаних поломкою паливної системи. Ви завжди зможете перемкнути вашу машину з одного режиму харчування на інший. Це особливо важливо для любителів тривалих самостійних подорожей.

— Використання газової установки збільшує термін служби двигуна автомобіля і зменшує витрату масла і свічок, що дозволяє значно заощадити на ремонті вашого залізного коня.

Як відбувається установка газобалонного обладнання?

Установка ГБО здійснюється в спеціалізованих центрах. Ні в якому разі не намагайтеся встановити газобалонне обладнання своїми силами, оскільки це загрожує непередбачуваними наслідками. Побоювання полягають не тільки в поломки вашого автомобіля, але і в особистому безпеки водія і пасажирів.

ГБО: міфи і реальність Якщо ви зупинили вибір на ГБО, редакція bestfacts.com.ua рекомендує вам знайти професіоналів, які допоможуть з установкою і дадуть гарантію на свою роботу. Також ми пропонуємо познайомитися з правилами, які допоможуть вам не стати жертвами барсеточників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: