Сигналізація для автомобіля являє собою надійну систему електроніки. Вона включає вбудований іммобілайзер, і унікальний код, призначений для приведення автосигналізації в дію.

Автомобіль з встановленою сигналізацією буде перебувати під надійною охороною. Система сигналізації — найбільш ефективний захист машини від викрадення на сьогоднішній день.

Хороша сигналізація допоможе зберегти автомобіль

На що звернути увагу, вибираючи сигналізацію

При виборі необхідно враховувати наступні критерії:

— Треба орієнтуватися на місце зберігання автомобіля. Від цього залежить вибір радіусу дії сигналізації та одностороннього або двостороннього зв’язку. Якщо авто зберігається в гаражі, або на охоронюваній стоянці немає необхідності в наявності сирени.

— Перебувають у будинку автомобілям оптимально підходить сигналізація з пейджером, радіусом дії 300-500 м, з сиреною і включаються світловими приладами.

Як вибрати сигналізацію для авто? — Щоб не вкрали автомобіль, рекомендується встановлювати сигналізації з безліччю датчиків — вони більш надійні. Датчик нахилу актуальне, якщо у авто дорогі диски, які можуть зняти.

— Сигналізації з GSM модулями, CAN – відмінний варіант, однак недешевий. Тому вони переважно встановлюються на дорогі автомобілі, в основному іномарки.

Машини оснащують системою протиугінних засобів

Види автомобільних сигналізацій

— Автосигналізація з одностороннім зв’язком. Пристрій чудово себе зарекомендував. Включає функції: блокування двигуна, датчик удару, можливість управління центральним замком, сирена, світлова сигналізація, охорона дверей, багажника і капота. Встановлюється частіше на недорогі машини.

Одностороння сигналізація підійде недорогий уживаної машини

— Автосигналізація з двостороннім зв’язком. Вона представляє собою більш досконалі пристрій, який характеризується зворотним зв’язком, наявністю на брелоку РК-дисплея і часто має додаткові датчики, чутливі до зміни нахилу машини. РК-дисплей інформує про те, що відбувається з авто зараз. Дія охоронної системи поширюється на відстань до 4 км.

Двостороння сигналізація оснащена дисплеєм

— Двостороння сигналізація з автозапуском. Обладнання здійснює зворотний зв’язок і автоматичний запуск двигуна. Вона встановлюється на транспорт з автоматичною і механічною коробкою перемикання передач. Запуск двигуна проводиться автоматично через заданий інтервал часу, падінні напруги в акумуляторі або при зниженні температури двигуна до певного рівня.

— Сигналізація з GPS-модулем. З допомогою стільникового зв’язку вона контролює авто на будь-якій відстані при наявності зони покриття мережі GSM і зв’язку з супутником. Сигналізація з автозапуском GPS, GSM складається з датчиків охорони, які підключаються до центрального блоку. В комплект сигналізації входить брелок управління.

Охоронна система дозволяє відключати двигун дистанційно, блокувати двері з включенням сигналізації. Встановлені датчики виявляють проникнення в авто, а при необхідності можна визначити його місцезнаходження з точністю до двох метрів за надісланими з супутника координатами. Використання приймачів GPS і ГЛОНАСС одночасно підвищує точність визначення положення авто, особливо в тунелях, районах щільної забудови, закритих стоянках.

Що може авто GSM-сигналізація? — Діалогова сигналізація з автозапуском. Її відрізняє наявністю індивідуального ключа шифрування довжиною 128 біт. Тому система виключає інтелектуальний злом і має стійкість до кодграбберов. Застосовується для захисту коду алгоритм діалогового кодування і новий метод стрибаючих частот. Система охорони контролює процес дистанційного запуску двигуна і автозапуск: від заданого межі напруги, при зниженні температури і в певний час. Брелок оснащений за останніми новітніми технологіями.

Хороша сигналізація - ваш надійний помічник з злодіями

Редакція bestfacts.com.ua нагадує, що при покупці сигналізації слід звертати увагу не тільки на функціонал і вартість, але і на марку. Раціонально віддати перевагу продукції відомих виробників: популярні фірми вкладають великі кошти в розробку, тестування продукції, що позначається на рівні її надійності. не зайвим буде оснастити машину відеореєстратором.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: