Зараз йдуть великі суперечки про те, яке покриття краще вибрати для вулиці. Щоб дати чітку відповідь на це питання, необхідно розібратися, які взагалі існують матеріали і якими перевагами вони володіють.

Види матеріалу для плиток

На даний момент можна виділити 3 основних виду плитки: керамічна, керамограніт, клінкерна плитка і плитка котто.

Керамічна плитка являє собою одне з найбільш поширених статевих покриттів. Її використовують скрізь: при внутрішній обробці, для облицювання фасаду, а також в якості покриття для вулиці. Виготовляється вона з глини, піску і мінералів. Зверху керамічна плитка, як правило, покривається глазур’ю.

Керамограніт зазвичай використовується тільки при зовнішній обробці. Їм покривається поверхня вертикальних стін фундаменту, фасаду, порталів.

Сфера застосування клінкерної плитки більш широка. Так як вона володіє морозостійкими властивостями, вона ідеально підходить для мощення підлоги, вулиць, тротуарів. Часто клінкер виступає у ролі декоративного каменю.

Плитка котто використовується без зміни своєї натуральної забарвлення. Плитку таких теплих відтінків часто можна зустріти в музеях, церквах.

Керамічна плитка або керамограніт

Якщо розглядати ці два матеріалу окремо від інших, постає запитання — що ж краще? Ці суперечки пов’язані з тим, що в основі даних покриттів лежать однакові матеріали. У чому ж різниця?

Керамограніт для під'їзної доріжки

Справа в тому, що керамограніт виготовляють під великим пресом і при більш високих температурах. Це надає йому морозостійкості і повної водонепроникності. Дані властивості роблять керамограніт ідеальним покриттям для вулиць.

Керамічна плитка буде не кращим матеріалом для мощення тротуарів і доріжок, так як не здатна витримувати великих навантажень. Це досить крихке покриття, тому з часом на ньому з’являться тріщини.

Клінкерна плитка

Вибираючи між керамічною плиткою і керамогранітом, більшість зупиняються на другому варіанті. Однак не варто забувати про клінкерної плитки, адже цей матеріал створений для мощення вулиць. Зараз ви можете побачити його скрізь: це і сходи з клінкеру і облицювання фасаду, і тротуари.

Головна перевага клінкерної плитки полягає у відмінному співвідношенні ціни і якості. Це порівняно дешевий матеріал, який здатний витримувати великі навантаження.

Клінкерна плитка для тераси

Варто відзначити, що клінкер не покривають глазур’ю, тому її поверхня є стійкою до стирання. Навіть після декількох років використання такої плитки важко сказати, коли саме її укладали.

Редакція bestfacts.com.ua рекомендує звернути особливу увагу на цей матеріал, так як він стане відмінним покриттям для вулиці.

Отже, ми розглянули основні особливості різних видів плиток. Тепер ви можете вибрати той варіант, який найбільше вам підходить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: